EQ

میکرو دوره مدیریت استرس

اگر نتوانید استرس‌ خود را کنترل کنید، شما دچار افسردگی می شوید.

یک لحظه شرایط فعلی جامعه ما را تصور کنید: مشکلات بوجود آمده بواسطه ویروس کرونا، تحریم های سرسختانه، نوسان نرخ دلار، سکه، مسکن، تورم شدید و بسیاری دیگر از مشکلات که به نوعی ما هر روز درگیر آن هستیم و چه بخواهیم و چه نخواهیم، دچار استرس و تشویش می شویم که بر تمام جنبه های زندگی مان، تاثیر منفی می گذارد.

حالا شما به این مشکلات، استرس روابط عاطفی، خانوادگی، رفاقتی و محیط کار نیز اضافه کنید تا فشار و استرس هر روزه ایرانی ها به حداکثر برسد. با آموزش مدیریت استرس، شرایط برای تصمیم گیری منطقی تر و برنامه ریزی هدفمند فراهم می شود و رشد فردی حاصل می شود. در میکرو دوره استرس دکتر یحیی علوی بطور کامل با انواع استرس و کنترل اضطراب آشنا می شوید و به سرعت تنشهای زندگی روزمره را از خود دور می کنید.

مخاطبان دوره مدیریت استرس

افراد احساسی

افرادی که مدیریت احساساتشان برایشان سخت است

ارتقای مهارت فردی

افرادی که به دنبال بهبود و توسعه مهارت های فردی خودشان هستند.

اشخاص افسرده

اشخاصی که از افسردگی رنج می‌برند و قادر به مدیریت آن نیستند.

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

پخش ویدیو

مشاهده ویدیوی رایگان استرس

جهت مشاهده بخش هایی جذاب از دوره مدیریت استرس فرم زیر را ارسال کنید. 

نظر شرکت کنندگان دوره‌ مدیریت استرس

من قبلا خیلی زود عصبانی می شدم و به هر چیزی سریع واکنش نشان می دادم اما از زمانی که دوره مدیریت احساسات شرکت کردم احساس می کنم خیلی روی شخصیتم تاثیر داشته و باعث شده که قبل از هر واکنشی خوب فکر کنم. به نظر من این دوره محدودیت سنی ندارد، اما اگر خودم از سن پایین تر شرکت کرده بودم خیلی بهتر بود، چون هر چه سن بالاتر می رود مقاومت ما نسبت به تغییرات بیشتر می شود.

افسانه رئیسی خانه دار

مدیریت استرس کلمه ای نا آشنا برای عوام مردم است و اکثرا معنی این کلمه را نمی دانند. طبق آماری از سازمان جهانی سلامت، کشور ما یکی از افسرده ترین مردم را دارد که اگر این مشکل کنترل نشود، عواقب بسیار بدی در تمامی روابط ما خواهد داشت.

علی رضایان خلبان

من شخصا در زمینه کنترل احساسات در زندگی و حرفه ام دچار مشکل بودم و این تاثیری منفی بر آن ها گذاشته بود. با تهیه دوره مدیریت استرس سعی کردم روند کاری و زندگی ام را بهتر کنم، که در این امر موفق هم بودم. به نظر من شرکت در دوره مدیریت استرس برای هر کسی در هر زمینه شغلی لازمه، هرچه افراد در سن پایین تر در این دوره شرکت کنند، تاثیر بهتری خواهند گرفت اما هیچ وقت برای شرکت در این دوره دیر نیست.

امیر حسابی کارشناس املاک

افزایش اعتماد به نفس ، کنترل خشم در مواقع چالش های کاری ، استرس اجرای کار، عدم کنترل احساسات در شرایط رد طراحی و ایده های خودم در زمینه طراحی فضای سبز همیشه در موفقیت کارم تاثیر منفی داشت. کار یک مهندس طراحی بسیار دقیق و طاقت فرسا است و اگر درست انجام نشود بعدها باعث افسردگی و کاهش اعتماد به نفس خواهد شد. با تهیه این دوره روش های کنترل احساسات، و درمان افسردگی کاری توانستم به موفقیت های عالی در حوزه شغلی دست پیدا کنم. این دوره پیشنهاد من به تمام هم رده شغلی خودم است که یاد بگیرند از استرس دور باشند.

میثم برومند طراحی و مهندسی فضای سبز

سوالات متداول دوره هوش هیجانی و مدیریت احساسات

هر چقدر افراد نسبت به احساسات خود آگاهی بیشتری پیدا کنند، با آسیب های کمتری مواجه می شوند. به نقل از weforum.org ، هوش هیجانی تاثیر 65 درصدی بر امید به زندگی دارد. با افزایش هوش هیجانی، عزت نفس نیز بالا می رود و افراد حس بهتری از خود خواهند داشت که کم کم در روند زندگی آنها و دور شدن از افسردگی تاثیرگذار خواهد شد.

با فراگیری تکنیک های مدیریت و کنترل استرس می‌توانیم بر احساسات خود مسلط شده، نبوغ عاطفی خود را ارتقا دهیم، شناختی صحیح از نقاط قوت و ضعف خود پیدا کنیم، به عزت نفسی پایدار برسیم، استرس‌هایی را که ممکن است با آنها مواجه شویم شناسایی و راه غلبه بر آنها را پیدا کنیم.

با این روند کم کم اعتماد به نفس تقویت شده و شخص در مسیر رشد و پیشرفت قرار می گیرد.

اهمیت مباحث دوره مدیریت استرس زمانی مشخص می شود که در پیدایش حال خوب تاثیر بسزایی دارد و نقش کلیدی آن در مدیریت صحیح ارتباط با جامعه، همکاران و مدیران، همسر و فرزندان و سایر افراد غیرقابل کتمان است. بالطبع با بهبود روابط درون فردی و میان فردی پیشرفت در زندگی و حرفه به شدت سرعت می گیرد.

تمام افرادیکه در شرایط پراسترس بسر می برند یا در کنترل خشم و مدیریت احساسات ضعف دارند یا دچار افسردگی هستند مخاطب این دوره هستند.

بالطبع به جز افراد عادی، مدیران و فروشندگان حرفه ای برای کسب موفقیت های بیشتر نیازمند افزایش مهارت فردی برای کنترل احساسات خود هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره هوش هیجانی

تماس بگیرید.