دوره حضوری

[add_to_cart id=”85429″]

[yith_wcdp_deposit_options product_id=”85429″]

دوره حضوری

[add_to_cart id=”85429″]

[yith_wcdp_deposit_options product_id=”85429″]

ویدئو آنلاین دوره

[add_to_cart id=”89418″]

صوت دوره

[add_to_cart id=”89410″]

DVD تصویری

[add_to_cart id=”89419″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس :

همه ما نام بازار بورس را سالهاست می شنویم و کم و بیش با آن آشنایی داریم. بسیاری از اوقات پیش آمده که درباره ورود به این بازار فکر هم کرده باشیم اما به دلیل اینکه اطلاعات کمی داشته ایم، از ورود به آن منصرف شده ایم. بورس بازاری پر سود است که در بلند مدت در میان تمام بازارهای سرمایه گذاری دیگر توانسته سوددهی بالاتری داشته باشد. پژوهشگران بازار سرمایه ای ایران همگی معتقدند بازار بورس بهترین بازار برای سرمایه گذاری های بلند مدت و میان مدت است، گرچه بازار بورس در کوتاه مدت ممکن است نوسانات فراوانی داشته باشد اما اگر نگاهی بلند مدت به این بازار داشته باشیم، رشد باور نکردنی سهام اکثر شرکت ها را شاهد خواهیم بود.
اما دلیل اینکه بسیاری به بازار بورس وارد نمی شوند و از سود هنگفت این بازار بی بهره می مانند چیست؟ پاسخ این سوال ساده است، کمبود اطلاعات. برای ورود به بازار بورس شما باید بدانید چطور دارایی خود را سرمایه گذاری کنید و سهام کدام شرکت را خریداری کنید. شما باید پس از اینکه برای سرمایه گذاری تصمیم گرفتید این آگاهی را داشته باشید که در کل چگونه سهام یک شرکت را خریداری کنید و سپس وارد این دنیای پر سود بشوید.
برای اینکه بتوانید با دانش بالا و همین طور قدرت تمام وارد دنیای بورس شوید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مفاهیم اولیه این بازار آشنا شده و اطلاعات خود را این باره بالا ببرید. مدرسه کسب و کار آیا به دلیل اینکه نیاز شدید موجود برای افزایش اطلاعات مردم در این زمینه را حس نموده است، دوره اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس را با در نظر گرفتن تمام نیازهای دانش پذیران طراحی نموده و مفاهیم متعددی را در سرفصل های این دوره گنجانده تا این عزیزان بتوانند با تهیه این دوره هر آنچه برای ورود اولیه به بازار بورس نیاز دارند، به آسان ترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن فرا بگیرند.
این دوره در واقع مقدمه ورود به بازار بورس برای افرادی است که به نوعی تازه کار هستند و نیاز دارند تا برای پرهیز از انجام اشتباهات رایج، اطلاعات خود را افزایش داده و با دانش کامل تر نسبت به بقیه وارد دنیای بورس شوند. در این دوره نسبت های مهمی که در بورس وجود دارد به دانش پذیران آموزش داده می شود و این عزیزان با ساختار بازارهای سرمایه ای کشور آشنا شده و از ماهیت فعالیت این بازارها مطلع می شوند.
از دیگر اطلاعات مهمی که دانش پذیران باید با آن آشنایی پیدا کنند، ساختار معاملات یا به عبارت دیگر نحوه انجام معاملاتی است که در این بازار انجام می پذیرد. اگر شما با نحوه انجام معاملات در بازار بورس آشنا نباشید ممکن است اشتباهات جبران ناپذیری را مرتکب شوید و مجبور شوید با مشکلات سنگینی دست و پنجه نرم کنید.
در مرحله بعدی از آموزش های مهم این دوره شما باید با مفاهیم سرمایه گذاری مستقیم و غیر مستقیم آشنا شوید و قواعد موجود در این باره را بصورت مقدماتی بیاموزید تا پس از اینکه وارد این دنیا شدید بتوانید این موارد را بصورت عملی تجره کنید و در صورت نیاز آموزش های تکمیلی را دریافت کنید.
در ادامه آموزش های اولیه ای که در این دوره دریافت می کنید، شما می بایست با روش های تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال بورس نیز آشنا شوید. این دو تحلیل مهم ترین تحلیل هایی است که دانش پذیران محترم باید برای فعالیت صحیح و پر سود در بازار بورس با آن آشنایی داشته باشند. زیرا بدون تحلیل درست و اصولی از بازار بورس و سهام های ارائه شده نمی توان انتخاب های درستی داشت و قطعا سرمایه گذاری های بدون تحلیل با ضررهای هنگفت مواجه خواهد گردید.
این دوره بهترین و کامل ترین پکیج آموزش مقدماتی برای دانش پذیران محترمی است که قصد دارند تا در آینده وارد بازار بورس بشوند و علاقمند هستند تا اطلاعات اولیه و صد البته کاملی از این بازار جمع آوری کنند و با دانش کافی وارد این حوزه بشوند.

سر فصل های دوره :

[uncode_list icon=”fa fa-check”]

 • آشنایی با ساختار بازار سرمایه
 • آشنایی با بورس های سهام و کالایی در بازار سهام
 • آشنایی با ساختار معاملات در بازار سهام
 • سرمایه گذاری مستقیم در برابر غیر مستقیم
 • قواعد سرمایه گذاری مستقیم
 • آشنایی با تحلیل های اقتصادی و بنیادی
 • آشنایی با تحلیل تکنیکال
 • آشنایی با سایت مدیریت فناوری بورس
 • آشنایی با ابزارهای مشتقه در مدیریت ریسک

[/uncode_list]

دکتر علی صادقین

[uncode_list icon=”fa fa-angle-left”]

 • مشاور اقتصادی، مطالعه بازار، تامین مالی
 • دکترای اقتصاد انرژی از دانشگاه علامه طباطبایی
 • کارشناسی ارشد اقتصاد/توسعه از دانشگاه تهران
 • کارشناسی اقتصاد بازرگانی از دانشگاه تبریز

[/uncode_list]

دکتر محمد گرجی آرا

[uncode_list icon=”fa fa-angle-left”]

 • دکترا رشته مدیریت مالی دانشگاه علامه طباطبایی
 • فوق ليسانس رشته مدیریت مالی دانشگاه علامه طباطبایی
 • ليسانس رشته مديريت بازرگاني دانشگاه مازندران

[/uncode_list]

15 دقیقه از دوره را رایگان ببینید :تب خالی. صفحه را برای افزودن محتوا ویرایش کنید.
[uncode_list el_class=”bordertop_list_li”]

 • مدیران کسب و کارها : همه مدیران کسب و کاری که علاقمند هستند تا بخشی از دارایی های موجود مجموعه خود را برای کسب سود و فعالیت های اقتصادی دیگر سرمایه گذاری کنند، باید اطلاعات خود را درباره این بازار افزایش دهند و با روش های بررسی، نحوه خرید سهام، تحلیل بازار و سهام موجود آشنایی پیدا کنند. دوره اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس بهترین دوره برای این عزیزان است، زیرا این عزیزان به دلیل مشغله هایی که دارند زمان کوتاهی برای آموزش دیدن دارند و این دوره در کم ترین زمان ممکن تمام اطلاعات مورد نیاز این عزیزان را به آنها آموزش می دهد.
 • علاقمندان به بورس: همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید تمام عزیزانی که به بورس علاقمند هستند و این دنیای پر سود نظر آنها را برای سرمایه گذاری جلب نموده، می بایست برای ورود به این بازار اطلاعات و دانش اولیه خود را ارتقا دهند و با اصول مقدماتی فعالیت در این حوزه آشنایی پیدا کنند تا بتوانند با دید باز به این عرصه قدم بگذارند. این دوره برای این افراد بهترین دوره است، زیرا به صورت کاملا فشرده اما جامع، تمام نیازهای این افراد برای ورود صحیح به بازار بورس، برآورده می گردد.
 • افرادی که می خواهند اطلاعات خود را درباره این بازار سرمایه ای بالا برده و از بین بازارهای موجود یکی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند : تعداد افرادی که سرمایه ای در اختیار دارند و می خواهند این دارایی را در یک بازار که پر سودتر هم باشد سرمایه گذاری کنند، اما اطلاعات صحیحی درباره اینکه کجا را انتخاب کنند، ندارند. این دسته از افراد گزینه های فراوانی دارند که قطعا یکی از بهترین گزینه های آنها بازار بورس است. این دوره به این دسته از افراد تمام اطلاعات اولیه برای سرمایه گذاری در بورس را می دهد و آنها با دانشی که از آموزه های این دوره دریافت می کنند می توانند بهترین انتخاب را برای سرمایه گذاری خود انجام دهند.

[/uncode_list]

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

نظر شرکت کنندگان :

آرش نوری

مدیر داخلی شرکت هوا مدار

این دوره باز خورد فوق العاده ای داشت، دکتر صدرایی خیلی مشخص و واضح تدریس کردن، محتوایی که گفتن فوقالعاده بود و من واقعا استفاده کردم.
با اینکه خودم آشنایی زیادی با بورس نداشتم تونستم استفاده کنم و سرمایه خودمو ۱۸۰ درصد افزایش بدم.
من این دوره را به کسانی که اصلا راجب بورس اطلاعات ندارن، و همچنین کسانی که چند وقتی در این بازار بودند رو پیشنهاد می‌کنم.

فرزین قشقایی

عضو هیئت مدیره موسسه حقوقی عدل ایران

من از پارسال با بورس اشنا شدم و دیدم که باید حتما آموزش ببینم و خوش بختانه آیا این دوره رو گذاشت و مخصوصا این که من در تمام دوره های mba و dba آیا شرکت کردم، جواب گرفتم و اطمینان دارم، شرکت کردم.
به هرکسی که پول اضافه داره این دوره را پیشنهاد می‌کنم.

بیژن ناطق

مشاور املاک

دوره بورس میتونم بگم یکی از کاملترین دوره هایی بود که شرکت کردم.
این کلاس خیلی به من کمک کرد، یه دید بازی رو قبل از جریان کرونا به من داد و موفق شدم که شروع کنم و بتونم این دوره را پشت سر بذارم.
من این دوره را به همه عزیزان و دوستانم پیشنهاد کردم، نه تنها این دوره را بلکه تموم دوره هایی که می تونه هوش مال شما را افزایش بده، قدرت تصمیم گیری و قدرت سرمایه گذاری رو افزایش بده و می تونه توی زندگی هممون تاثیر گذار باشه.

دیدگاه ها :

[my_didgah-tab]

[my_dore-moshabeh-barge]

دیدگاهتان را بنویسید