صفر تا صد فروش حرفه‌ای

با دکتر یحیی علوی

لیست دوره‌ها

مدیریت و مهندسی فروش

مدت زمان : 28 ساعت


دوره مهندسی فروش مانند یک دانشگاه فروش است که مهم‌ترین موارد را در حوزه فروش به شما آموزش می‌دهد و از شما یک مدیر فروش همه فن حریف می‌سازد.

2,670,000 تومان

۱٬۶۰۲٬۰۰۰ تومان

 

کد تخفیف : se-40

   

40% تخفیف
فروش حرفه ای

فروش حرفه‌ای

مدت زمان :18 ساعت


آموزش مهارت‌های فروش که یک فروشنده نیاز دارد تا در بازار کنونی که از فروشندگان متعدد و توانمند اشباع شده است به طور موفق و حرفه‌ای فعالیت نماید.

2,670,000 تومان

۱٬۶۰۲٬۰۰۰ تومان

 

کد تخفیف : ps-40

   

40% تخفیف

خود فروشی و هوش خیابانی

مدت زمان :20 ساعت


خود فروشی یا به عبارت دیگر پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی، یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین مواردی است که صاحبین کسب و کارها باید به آن توجه خاصی داشته باشند.

2,670,000 تومان

‎۱٬۶۰۲٬۰۰۰ تومان

 

کد تخفیف : ps-off40

   

40% تخفیف

مذاکره با غول‌ها

مدت زمان :17 ساعت


مذاکره مهارتی است که باعث جذب مشتریان بیشتر و پیشرفت هر کسب و کاری می‌شود. یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی که مدیران کسب و کارها باید به آن تسلط کافی داشته باشند، مهارت مذاکره است.

2,470,000 تومان

‎۱٬۴۸۲٬۰۰۰ تومان

 

کد تخفیف : nwg-40

   

40% تخفیف

کارگاه یک روزه فروش

مدت زمان : 5 ساعت


این کارگاه بخشی از فروش حرفه‌ای می‌باشد که کمک می‌کند تا با روش‌های تبدیل نه به بله، 7 مهارت اصلی فروشندگی که هر فروشنده حرفه‌ای باید بداند را آموزش می‌دهد تا بتوان در 90 ثانیه محصول خود را به مشتری معرفی کنیم.

1,500,000 تومان

450,000 تومان

 

کد تخفیف : sales70

   

70% تخفیف

فروش حرفه‌ای

هر سازمان یا کسب و کاری برای ارائه خدمات و محصول خود نیاز به یک برنامه استراتژی فروش دارد. به عقیده‌ی بسیاری فروش قلب تپنده هر مجموعه‌ای است، زیرا ادامه حیات هر مجموعه بستگی به فروش بالای محصولات و خدمات آن دارد.
اگر یک شرکت بهترین پرسنل را در اختیار داشته باشد، محصولات و خدمات با کیفیت بالا را ارائه دهد، اما نتواند فروش خوبی ایجاد کند محکوم به شکست است.
اگر سازمان را به یک تیم فوتبال تشبیه کنیم، فروش خط حمله تیم است که باید توپ را به گل تبدیل کند تا کل تیم بتواند نتیجه زحمات خود را بگیرد. برای اینکه خط حمله بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد باید ابتدا استراتژی و برنامه داشت و در کنار آن باید تیم بهترین آموزش‌ها را ببیند و مهارت بسیاری کسب کنند تا بتوانند به عنوان یک تیم همه فن حریف در بازار فعالیت نمایند.
هر فروشنده‌ای که مشغول به فعالیت است یا قصد دارد در آینده به عنوان فروشنده شروع به فعالیت نماید، در ابتدا باید اصول اولیه فروشندگی را یاد بگیرد. فروشندگی 7 اصل مهم دارد که بصورت مهارت آموزش داده می‌شود. این 7 اصل به عنوان سنگ برای فروشندگی شناخته و فراگیری آن برای همه‌ی افراد فعال در این حوزه ضروری است.

ویدئوی معرفی فروش حرفه ای

سرفصل‌های مجموعه دوره فروش

سر فصل‌های دوره خود فروشی

سر فصل‌های دوره مهندسی فروش

سر فصل‌های دوره فروش حرفه ای

استاد فروش دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی، مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی، دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالات متحده آمریکا است.
ایشان یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است که بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از 50000 دانش آموز برگزار نموده و به شرکت‌های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه کرده است.
تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارت‌های برجسته او think outside the box  می‌باشد.

مخاطبین دوره

نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبل مدرسه کسب و کار آیا

تصاویر دوره فروش حرفه ای

نظرات شرکت کنندگان فروش حرفه ای