درگیر بازی مرگ و زندگی نشوید…

آدم‌ها وقتی درگیر بازی زندگی و مرگ می‌شوند، هر تصمیمی که بگیرند تحت دو عامل مدیریت کردن و خلق کردن به وجود می‌آید. هر تصمیمی که ما در زندگی می‌گیریم یا برای مدیریت آن می‌گیریم یا اینکه برای خلق یک ایده یا مسیر دیگر تصمیم می‌گیریم.

به عنوان مثال وقتی من برای دو ساعت قصد دارم برم باشگاه بدنسازی با دوستان خود تمرین کنم در اصل من تصمیم گرفتم مدیریت زمان کنم. فورید معتقد است انسان‌ها توانایی مدیریت هر منابع و هر اتفاقی دارند. ذات ما انسان‌ها مدیریت منابع است، که یک روش اشتباه محسوب می‌شود. در این ویدیوی رایگان که چکیده‌ای از دوره مهارت های فردی 1 ( فرار از زندان  ) مدرسه کسب و کار آیا است شما با روش‌های درست تصمیم‌گیری و چگونگی خلق فرصت‌های جدید به جای مدیریت آن آشنا خواهید شد.

در طول فیلم مثال‌هایی زده خواهد شد و مورد بررسی خواهد گرفت. با روش‌های چگونگی ایجاد انرژی و توانایی خلق ایده برای  تصمیم‌گیری خود را فرا خواهید گرفت. باید شما یاد بگیرید یکسری چیزها را از زندگی خود حذف کنید و یکسری فرصت های جدید بخصوص زمان را بسازید. این روش درست تصمیم گیری برای جلوگیری از درگیر شدن در بازی مرگ و زندگی است.

تصمیم‌گیری، داستان خلق موقعیت یا مدیریت

برای مشاهده رایگان فرم زیر را به دقت پر کنید.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.