دوره حضوری

[add_to_cart id=”75833″]

دوره حضوری

[add_to_cart id=”103446″]

ویدئو آنلاین دوره

[add_to_cart id=”88560″]

صوت دوره

[add_to_cart id=”88747″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

دوره خود فروشی و هوش خیابانی :

خودفروشی چیست؟

خود فروشی یا به عبارت دیگر پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی، یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین مواردی است که صاحبین کسب و کار‌ها باید به آن توجه خاصی داشته باشند. افرادی که با حوزه پر چالش فروش و بازاریابی در ارتباط هستند باید مدام در پی افزایش مهارت‌های خود باشند تا بتوانند در این حوزه به موفقیت برسند. این افراد باید مهارت‌های خود در راستای برقراری ارتباط با دیگران و همین طور جذب و راضی نگه داشتن مشتریان را بالا ببرند.

افزایش تاثیرگذاری شخصی در فروش

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند در فروش و بازاریابی تاثیر بسزایی داشته باشد، بالا بردن تاثیر شخصی در فروش است. هر شخص فروشنده باید بتواند به تنهایی سر سخت‌ترین فرد را نیز متقاعد کند، بنابراین باید مهارت‌های خود فروشی را تمام و کمال فرا بگیرد. برای رسیدن به این مهم هر فرد فروشنده ابتدا باید با اصول 12 گانه فروش آشنا شده، سپس مهارت‌های حیاتی فروش را آموخته و عاداتی که فروشندگان را از فروش دور می‌کند را فرا بگیرد. در مرحله‌ی بعدی او باید به عنوان یک فروشنده تمام عیار، هوش خیابانی را آموخته و با تاثیر آن در تجارت آشنا شود تا در مرحله بعدی استراتژی هوش خیابانی را نیز فرا بگیرد.

زبان بدن در خودفروشی

یکی دیگر از مهم‌ترین مهارت‌هایی که هر فروشنده همه فن حریف باید فرا بگیرد، زبان بدن است. خیلی ها معتقدند، فروشنده‌ای که آگاهی لازم درباره زبان بدن را نداشته باشد، نمی‌تواند یک فروشنده موفق باشد. بنابراین ما اگر بخواهیم، به یک فروشنده واقعی و در عین حال حرفه ای تبدیل شویم باید اصول زبان بدن را فرا بگیریم تا بتوانیم بر رفتار خود در حین مذاکره و فروش تسلط داشته و همچنین بتوانیم زبان بدن مشتری را تحلیل کنیم تا قدم بعدی را بر اساس آن برداریم.

هنر سوال پرسیدن

هر فروشنده که می‌خواهد با قدرت تمام وارد کارزار فروش شود باید بتواند راه ارتباط با هر شخصی که ممکن است با آن روبرو شود را بیاموزد تا بتواند در هر مکان و زمانی با هر کسی که می‌خواهد ارتباط برقرار نموده و در گام بعدی بتواند شبکه سازی کند. یک فروشنده موفق همچنین باید بتواند با پرسیدن چند سوال قدرتمند از طرف مقابل، راه ارتباطی را با وی باز کند و کاری کند تا او را وادار به صحبت نموده تا بدین طریق در راستای هدفش که فروش است، گام بردارد.

مهارت closing در فروش

آخرین و به عقیده‌ی بسیاری از فعالان حوزه فروش شاید مهم ترین مهارت در خود فروشی، closing یا نهایی کردن قرارداد است. نهایی‌سازی قرارداد بدین معنی است که زمانی که شما از تمام آموخت‌ ها و استعدادهای خود استفاده نمودید تا مشتری را جذب کنید و او آماده خرید شد اجازه ندهید تا از دست برود. در حقیقت شما به عنوان فروشنده باید طوری رفتار کنید که خریدار به تصمیم قطعی در مورد خرید برسد و همان لحظه خرید را انجام بدهد. در واقع تمام زحماتی که کشیده شده تا مشتری مجاب به خرید شود به مهارت closing یا نهایی‌سازی فروش بستگی دارد.
هر فروشنده ای که علاقمند است تا در آینده به موفقیت دست یافته و به یکی از برترین‌های حوزه خود تبدیل شود می بایست تمام مهارت‌هایی که بالا توضیح داده شد را در اختیار داشته و در خود پرورش دهد. تک به تک مهارت‌هایی که یاد شد در قالب یک دوره آموزشی تحت عنوان خود فروشی و هوش خیابانی با تدریس دکتر یحیی علوی جمع آوری گردیده و در موسسه کسب و کار آیا ارائه می گردد.

سر فصل های دوره خود فروشی و هوش خیابانی :

[uncode_list icon=”fa fa-check”]

 •  چگونه هر چیزی را بفروشیم؟
 • هنر فروختن من
 • چگونه احساسات مثبت خودمان را به مشتری انتقال دهیم
 • تاثیر “من”در فروش
 • چگونه برند شخصی خود را قوی تر کنیم (Personal Branding)
 • چگونه استاد فروشندگی شویم (MSP)
 • اصول دوازده گانه فروشندگی حرفه ای
 • بیست و هشت مهارت برای استادی در فروش
 • بیست و پنج عادتی که ما را از فروش دور می کند
 • مشترک سازی
 • سئوالهای قدرتمندی که یخ هر جلسه را میشکند
 • تست Disc وتحلیل آن
 • تاثیر زبان بدن و هورمون ها در فروش
 • آشنایی با هوش خیابانی در تجارت (Street IQ in Business)
 • استراتژی هوش خیابانی
 • جامه موفقیت برای فروش (آشنایی با روان شناسی رنگ ها)
 • استراتژی ایجاد ارزش افزوده بر روی کالا ها و خدمات
 • سوال های قدرتمند برای شبکه سازی و آشنایی با دیگران
 • سوال هایی که هر مشتری را مجبور به صحبت کردن می کند (Red Button Question)
 • نهایی سازی فروش و Closing
 • لایف استایل فروشنده های حرفه ای
 • چگونه تبدیل به یک فروشنده کاریزماتیک شویم؟
 • رفتار حرفه ای در جلسه و محیط کار
 • قوانین تاثیر گذار و نفوذ بیشتر کلام

[/uncode_list]

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

15 دقیقه از دوره خود فروشی و هوش خیابانی را رایگان ببینید :

گالری دوره های برگزار شده خود فروشی و هوش خیابانی :

مخاطبین دوره خود فروشی و هوش خیابانی :

[uncode_list icon=”fa fa-check” el_class=”bordertop_list_li”]

 • مدیران کسب و کارها: کارآفرینان و مدیران بسیاری از کسب و کارها علی رقم در اختیار داشتن ایده های نوین و شایستگی های بسیار، به دلیل عدم موفقیت در جذب و نگهداری مشتریان خود با شکست مواجه می شوند. این موضوع اهمیت فراگیری مهارت های خود فروشی و به طور کلی فروش را برای این گونه افراد بیش از پیش نمایان می سازد.
 • فروشندگان: همه افرادی که در حوزه فروش فعالیت دارند، باید به طور مکرر مهارت های خود در زمینه فروش را بالا و بالاتر ببرند تا بتوانند به یک فروشنده ی همه فن حریف تبدیل شوند. بسیاری از فروشندگانی که هم اکنون در این شغل فعالیت می کنند، درآمد کافی به نسبت فعالیتی که دارند کسب نمی کنند. دلیل این موضوع عدم برخورداری از مهارت های حیاتی فروش است، زیرا این افراد بنا بر دلایلی وارد این کار شده و به صورت علمی مهارت های فروش را فرا نگرفته اند. این دسته از افراد می توانند با شرکت در دوره های مرتبط، مهارت های خود را بالا ببرند تا بتوانند افراد بیشتری را متقاعد و درآمد خود را بالا ببرند.
 • افرادی که علاقمند هستند تا در حوزه فروش فعالیت کنند: تمامی افرادی که علاقه دارند به حوزه فروش وارد شوند، قبل از وارد شدن به این حوزه می بایست مهارت های لازم برای این شغل را فرا بگیرند و با فراگیری پیش نیاز های مرتبط به این بخش وارد شوند تا بتوانند با تمام قوا وارد بازار شده و از همان ابتدا بهترین بازدهی را داشته باشند. با توجه به تعدد فروشندگان برتر در همه حوزه ها، برای رقابت با این دسته از افراد باید با دست پر وارد شد تا بتوان آن ها را پشت سر گذاشت. بنابراین یادگیری مهم ترین تکنیک های خود فروشی جز حیاتی ترین و اساسی ترین مهارت هایی است که هر فروشنده باید فرا گرفته و سپس وارد بازار شود.
 • افرادی که در ارتباط مستقیم با افراد هستند و باید اعتماد مردم را جلب کنند: افراد بسیاری وجود دارند که به دلیل ماهیت شغلی یا زندگی خود با اشخاص مختلف در ارتباط هستند و باید مدام با دیگران صحبت نموده، به آن مشاوره داده و اعتماد آن ها را جلب کنند. این گونه افراد باید مهارت های ارتباطی بسیار قوی داشته باشند که این نوع از ارتباط در بین بسیاری از افراد به صورت ذاتی وجود داشته و کسانی که این توانایی را ندارند باید آن را فرا بگیرند. دوره خود فروشی برترین مهارت هایی که شما برای برقراری ارتباط با هر فردی نیاز دارید تا بتوانید آن ها را متقاعد کنید، به شما آموزش می دهد.
 • مدیران روابط عمومی: این طیف از مدیران به دلیل ماهیت شغلی که دارند با بسیاری از مردم در ارتباط هستند و باید مدام با افراد متعدد برخورد داشته باشند. این دسته از افراد باید به طور مداوم مهارت های ارتباطی خود را ارتقا داده تا بتوانند با در برخورد با هر سلیقه ای موفق باشند. مدیران روابط عمومی باید با مهارت های متقاعد سازی نیست آشنایی داشته و بتوانند افراد را وادار به انجام یک سری از امور بنمایند. این افراد باید با زبان بدن آشنایی داشته و بتوانند با استفاده از این مهارت رفتار افراد را آنالیز نموده و با زبان بدن خود در راستای انتقال پیام خود و متقاعدسازی گام بردارند.
 • افرادی که علاقمند هستند تا برند شخصی خود را داشته باشد: افرادی که قصد دارند تا برند شخصی خود را داشته و در این راستا گام بردارند باید با برندسازی و علی الخصوص برندسازی شخصی آشنایی کافی داشته باشند. امروزه بازار جهانی یک بازار بسیار متفاوت و اشباع است که برای ورود به آن بایستی با دست پر وارد شد زیرا بازار جهانی تغییرات بسیاری نموده و اگر بخواهیم از روش های سنتی وارد این بازار شویم، قطعا شکست خواهیم خورد. بنابراین برندسازی شخصی یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اموری است که افراد باید برای ورود به بازار کار در نظر داشته باشند. برای موفقیت در بازار امروز باید همه فن حریف بود و با اطلاعات و مهارت بالا وارد این حوزه شد.
 • کسانی که درآمد زایی شان در راستای جلب اعتماد دیگران است: بسیاری از افراد از جمله فروشندگان درآمدشان دقیقا به میزان اعتمادی که می توانند از دیگران جلب کنند بستگی دارد. هر فروشنده برای اینکه بتواند فروش را تجربه کند، باید بتواند اعتماد مشتری را جلب کرده و بتواند او را متقاعد کند که بهترین خرید را انجام می دهد. برای نیل به این هدف، افراد باید مهارت های جلب اعتماد و متقاعد سازی را در بالاترین سطح فرا بگیرند تا بتوانند در راستای هدف خود که در آمدزایی بیشتر است گام بردارند.
 • کسانی که به دنبال شغل دلخواه خود هستند یا علاقمند هستند تا موقعیت های شغلی بهتری داشته باشند: همه افرادی که به دنبال شغل بهتری می گردند یا در کل به دنبال پیدا کردن شغل مورد نظر خود هستند، با بالا بردن مهارت های خود می توانند سریع تر در راستای رسیدن به هدف خود گام بردارند، زیرا هرچه مهارت های ما بیشتر باشد، موقعیت های شغلی موجود برای ما بیشتر شده و ما به هدف خود نزدیک تر می شویم.

[/uncode_list]

نظر شرکت کنندگان دوره خودفروشی و هوش خیابانی :

زهرا عبادی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کشتیرانی آریا بندر سپنتا

15 سال در زمینه ی کشتیرانی فعالیت میکنم و در تمام این 15 سال مشغول به کار فروش هستم.
نکات و مواردی که در این دوره یاد گرفتم شاید مواردی بود که هیچوقت دقت نمیکردم و خیلی از مطالب را نمی دانستم.
به تمامی مدیران توصیه میکنم که از این دوره استفاده کنند.

سحر فراهانی

مشاور حقوقی

قبلا اسم این دوره را نشنیده بودم و برام عجیب بود ولی بعد از اینکه شرکت کردم متوجه شدم چقدر می تواند در حیطه ی فعالیت کاری من ، مفید و موثر واقع شود.
به نظرم هر فردی که تمایل داشته باشد که پیشرفت کند ، بهتر خودش را بشناسد و بهتر زندگی کند ، حضور در این دوره برایش مفید خواهد بود.

دیدگاه ها :

[my_didgah-tab]

دیدگاهتان را بنویسید