دوره مذاکره با غول‌ها

Negotiating With Giants Course

دوره مذاکره با غول‌ها مناسب چه کسانی است

مذاکره کنندگان

تمام آنچه مذاکره کنندگان نیاز دارند تا به یک مهره حرفه ای در جلسات مذاکره تبدیل شوند.

مدیران و سرپرست ها

در 30 ساعت آموزش مذاکره از شما مذاکره کننده‌ای همه فن حریف می‌سازد که می‌تواند از هر جلسه مذاکره ای برنده بیرون بیاید.

افراد علاقه مند به مذاکره

افرادی که قصد دارند با فراگیری اصول مذاکره و فنون مذاکره وارد بازار کار و فروش شوند.

به همراه مدرک رسمی مدرسه کسب و کار آیا

آموزش تکنیک های مذاکره با دکتر یحیی علوی

 دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی و دوره مذاکره است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، آموزش مذاکره با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

فرم ثبت نام و مشاوره در دوره مذاکره با غول‌ها

لطفا مشخصات کامل خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظر شرکت کنندگان دوره آموزش مذاکره با غول‌ها

دوره آموزش مذاکره ، در هر جایی برای آدم به کار می آید. از ارتباط سازی تا بستن قرار داد های سنگین کاری. به نظر من دوره فنون مذاکره برای همه می تواند موثر باشد. از مدیر عامل برای بستن قرار داد های کاری تا کارمندان فروش برا ارتقاء میزان فروش گرفته تا افرادی که می خواهند در شرکتی استخدام شوند از تکنیک های این دوره برای گرفتن حقوق و جایگاه مناسب تر شرکت می توانند استفاده کنند.

اشکان احمدیان دانشجوی مهندسی صنایع

آموزش تکنیک‌های مذاکره تکمیل کننده‌ی دوره‌های قبلی بود. افرادی که در رده‌های بالای شغلی (مدیران ) هستند می‌توانند از این دوره و تکنیک‌های آن جهت بستن قرار داد استفاده کنند. آموزش مذاکره این دوره برای من که خیلی تاثیر گذار بود چون مهم‌ترین بخش فروش بسته شدن قرارداد است که اکثر بچه‌های فروش در این مسئله ضعف دارند. من از زمانی که در این دوره شرکت کردم ، توانستم در این زمینه خودم را قوی کنم. واقعا دوره عالی بود و من رضایت کامل را دارم چون هم در زندگی شخصی و هم زندگی کاری موثر بوده است.

ملیحه جان قربان مدیر فروش شرکت راد طب نقش جهان

اصول و فنون مذاکره از اون دوره هایی بود که من خیلی راضی بودم. من در زمینه ی کاری خیلی با آدم ها مذاکره می کنم چه در ایران چه خارج از ایران. از تکنیک های دوره اصول مذاکره فروش استفاده کردم و خیلی موثر بود. به نظر من دوره مذاکره برای همه می تواند موثر باشد. من خودم اوایل فکر نمی کردم با این نوع اطلاعات در مذاکره مواجه شوم ولی وقتی شروع کردم مشاهده کردم مطالبی را در حوزه تکنیک های اصول مذاکره فروش یاد میگیرم فوق العاده کاربردی است.

سمیه رودکی مدیر بازرگانی و عضو هیئت مدیره شرکت تراز دکو

تصاویری از دوره مذاکره با غول‌ها

دوره مذاکره با غول ها برای همه عزیزانی که به عنوان مذاکره کننده مشغول فعالیت هستند، یک دوره حیاتی به شمار می رود. بسیاری از مذاکره کنندگان به علت اقتضای شغلی یا بصورت اتفاقی وارد این عرصه شده اند که به همین دلیل نیازمند آموزش های متعددی د حوزه مهارت های مذاکره و اصول و فنون مذاکره هستند تا نه تنها دانش آنها درباره مذاکره بالاتر برود بلکه اصول حرفه ای مذاکره را نیز فرا بگیرند تا بتوانند مذاکرات مفیدتر و بهتری داشته باشند.

کلاس اصول و فنون مذاکره مدرسه کسب و کار آیا تمام آنچه مذاکره کنندگان نیاز دارند تا به یک فرد با مهارت مذاکره حرفه ای در جلسات مذاکره یا فروش یا در اصول مذاکرات مکاتبات و قراردادهای تجاری تبدیل شوند را به شما آموزش می دهد.

اصول و فنون مذاکره علمی کاربردی در این دوره به طور خاص برای مدیرانی تدارک دیده شده است که مذاکرات فراوانی انجام می دهند یا در آینده قرار است وارد مذاکراتی بشوند که می تواند سرنوشت سازمان آنها را تغییر دهد.

همه مدیران باید با اصول حرفه ای مذاکره و درک مفهوم فنون مذاکره چیست؟  آشنا بشوند تا بتوانند برنامه ریزی برای انجام مذاکرات را آموخته و زمان بندی آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. همه مدیران همچنین باید تکنیک های مذاکره برد برد را فرا بگیرند و آنها را به کار ببندند تا بتوانند با استفاده از مهارت های مذاکره در حین این مذاکرات به توافقاتی برسند که مجموعه شان را متحول نماید.

تکنیکهای مذاکره  این دوره در مدرسه کسب و کار آیا در 30 ساعت از شما با آموزش مذاکره یک مذاکره کننده ای همه فن حریف می سازد که می تواند از هر جلسه مذاکره ای برنده بیرون بیاید.

بله. می توانید با تهیه دوره های آنلاین آموزش مذاکره دقیقا هر آنچه که در کلاس های حضوری تدریس می شود را در خانه یا محل کار یاد گرفته و در مهارت های مذاکره مورد استفاده قرار دهید.