میکرو دوره مدیریت استرس

با دکتر یحیی علوی

کد تخفیف : stress80

یک لحظه شرایط فعلی جامعه را تصور کنید: مشکلات بوجود آمده به واسطه کرونا، تحریم‌های سرسختانه، نوسان نرخ دلار، سکه، مسکن، تورم شدید و بسیاری دیگر از مشکلات که به نوعی ما هر روز درگیر آن هستیم و چه بخواهیم و چه نخواهیم، دچار استرس و تشویش می‌شویم که بر تمام جنبه‌های زندگی، تاثیر منفی می‌گذارد.

حالا شما به این مشکلات، استرس روابط عاطفی، خانوادگی و محیط کار را نیز اضافه کنید تا فشار و استرس هر روزه‌ی ما به حداکثر برسد. با آموزش مدیریت استرس، شرایط برای تصمیم‌گیری منطقی‌تر و برنامه‌ریزی هدفمند فراهم می‌شود و رشد فردی حاصل می‌شود. در میکرو دوره استرس دکتر یحیی علوی، با انواع استرس و کنترل اضطراب آشنا می‌شوید و به سرعت تنش‌های زندگی روزمره را از خود دور می‌کنید.

مخاطبان دوره:

 • افرادی که مدیریت احساسات برایشان سخت است.
 • افرادی که از افسردگی رنج می‌برند و قادر به مدیریت آن نیستند.
 • افرادی که به دنبال بهبود و توسعه مهارت‌های فردی خودشان هستند.
 • افرادی که در رابطه عاطفی هستند یا می‌خواهند وارد رابطه شوند.
 • افرادی که زیر فشار اقتصادی شدید هستند.
 • افرادی که به دنبال بهبود روابط میان فردی خود هستند.

راه‌های کنترل استرس:

 • داشتن برنامه و مدیریت آن
 • هدفگذاری دقیق
 • پرهیز از به تعویق انداختن کارها
 • داشتن خواب کافی
 • استراحت کافی بین کارها
 • محدود کردن محرک‌ها مثل کافئین
 • یادداشت کارهای روزانه
 • پذیرش محدودیت‌ها

میکرو دوره مدیریت استرس

مدت زمان :90 دقیقه


اگر نتوانید استرس خود را کنترل کنید،
دچار افسردگی می شوید.

870,000 تومان

174,000 تومان

 

کد تخفیف : stress80

   

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی، مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی، دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالات متحده آمریکا است.
ایشان یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است که بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از 50000 دانش آموز برگزار نموده و به شرکت‌های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه کرده است.
تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارت‌های برجسته او think outside the box  می‌باشد.

فرم مشاوره رایگان

لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند.

نظر شرکت کنندگان دوره‌ مدیریت استرس

من یکبار در سال 83 در دوره هوش هیجانی مدرسه کسب و کار آیا شرکت کرده بودم و در دوره دوم هوش هیجانی هم شرکت کردم. این دوره نسبت به دوره های قبل هوش هیجانی به دلیل روز بودن مباحث و کیفیت بالا واقعا قابل تحسین بود. دوره هوش هیجانی و مدیریت احساسات روی افزایش مهارت های فردی خودم در امور شغلی تاثیر بالایی داشته است. این دوره را به تمامی مدیران کسب و کار و سازمان برای مدیریت بهتر سازمان و پرسنل خود برای تقویت اعتماد به نفس پیشنهاد می‌کنم.

صادق علیجانی مدیر شرکت

می توانم به یقین بگویم بعد از شرکت در دوره هوش هیجانی روی مدیرت احساسات خودم مدیریت بهتری داشتم چرا که دوره هوش هیجانی به من کمک کرد علاوه بر بهبود عزت نفس ، احساسات خودم را بهتر شناخته و در مدیریت رفتار و سبک زندگی خودم به مهارت ایده آلی برسم. من این دوره برای تمام اشخاصی که در حوزه فعالیت هنری که با احساسات سر و کار دارند پیشنهاد می‌کنم.

سپیده عالمی
سپیده عالمی عکاس

دوره هوش هیجانی در زندگی من تاثیر بالایی داشت. چرا که با شناخت و آگاهی کامل از احساسات خودم توانستیم روی آنها مدیریت خوبی داشته باشم. من دوره هوش هیجانی را به دلیل پرداختن به ابعاد مختلف مهارت فردی به خصوص افزایش اعتماد به نفس به همه پیشنهاد می‌کنم.

فاطمه رشیدیان دانشجوی بازرگانی

افزایش اعتماد به نفس ، کنترل خشم در مواقع چالش های کاری ، استرس اجرای کار، عدم کنترل احساسات در شرایط رد طراحی و ایده های خودم در زمینه طراحی فضای سبز همیشه در موفقیت کارم تاثیر منفی داشت. کار یک مهندس طراحی بسیار دقیق و طاقت فرسا است و اگر درست انجام نشود بعدها باعث افسردگی و کاهش اعتماد به نفس و هوش هیجانی خواهد شد. من با شرکت در دوره هوش هیجانی مدرسه کسب و کار آیا و با راهنمایی استاد عزیز دکتر علوی روش های کنترل احساسات، و درمان افسردگی کاری توانستم به موفقیت های عالی در حوزه شغلی دست پیدا کنم. این دوره پیشنهاد من به تمام هم رده شغلی خودم است که یاد بگیرند از استرس دور باشند.

میثم برومند طراحی و مهندسی فضای سبز