دوره حضوری

[add_to_cart id=”75503″]

[yith_wcdp_deposit_options product_id=”75503″]

ویدئو آنلاین دوره

[add_to_cart id=”94023″]

صوت دوره

[add_to_cart id=”85218″]

DVD تصویری

[add_to_cart id=”89293″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

میکرو دوره مدیریت استرس                                   

میکرو دوره مدیریت استرس یک محصول آموزشی است که می توانید ویدیوی آن را بصورت آنلاین ملاحظه کنید. مدیریت استرس یکی از مهمترین سرفصل های دوره هوش هیجانی است که توسط دکتر یحیی علوی تدریس می شود. همه ما میدانیم که زندگی ما در عصر حاضر، شرایط منحصر به فرد خودش را دارد و سختی ها و چالشهای زیادی را به ما تحمیل می کند. اما با این همه فشار و استرس چه باید کرد؟

چرا میکرو دوره مدیریت استرس را توصیه می کنیم؟

یک لحظه شرایط فعلی جامعه ما را تصور کنید: مشکلات بوجود آمده بواسطه ویروس مرگ آور کرونا، تحریم های سرسختانه، نوسان نرخ دلار، سکه، مسکن، تورم شدید و بسیاری دیگر از مشکلات که به نوعی ما هر روز درگیر آن هستیم و چه بخواهیم و چه نخواهیم، دچار استرس و تشویش می شویم که بر تمام جنبه های زندگی مان، تاثیر منفی می گذارد.

حالا شما به جمیعی از این مشکلات، استرس روابط عاطفی، خانوادگی، رفاقتی و محیط کار نیز اضافه کنید تا فشار و استرس هر روزه ایرانی ها به حداکثر برسد.

عبور از این همه فشار، برای اکثریت افراد جامعه که مهارت های فردی خود را رشد نداده اند بسیار سخت یا غیرقابل تحمل است، این افراد با کوچک ترین مشکل در زندگی خود، به سرعت دچار فروپاشی روانی میشوند و روابط روزمره آنها دستخوش تغییر می شود.

اگر دروغ نباشد، شاید بتوان مواجهه با استرس و مدیریت آن را بزرگترین چالش زندگی ایرانی ها نام برد.

امروزه بسیاری از روانشناس ها، تاکید می کنند که کنترل و مدیریت استرس، مهم تر از ضریب هوشی IQ ست، زیرا شما اگر انسانی با آی کیو بالا باشید ولی نتوانید استرستان را کنترل کنید، نمیتوانید تصمیمهای درست بگیرید و به بن بست می خورید. بسیاری از چالش های زندگی، عرصه را بر شما تنگ خواهند کرد و شما دچار افسردگی، ناامیدی و کرختی می شوید.

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.