تور بازی، آموزشی و تفریحی مافیا 

هم بازی کن، هم تفریح کن و هم یاد بگیر

بازی هیجان انگیز مافیا با اقامت در هتل 5 ستاره به همراه 5 ساعت کوچینگ آموزشی با دکتر یحیی علوی

آموزش تکنیکهای زبان بدن، مذاکره و هوش هیجانی

 بازی مافیا

در این تور به بازی مافیا پرداخته می شود. این بازی که بازی بسیار محبوبی است به نوعی درس زندگی داده و جامعه را شبیه سازی میکند. در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروند تقسیم شده و هر گروه به نوعی سعی می کنند که همدیگر را از بازی حذف کنند.

این بازی برای اولین بار توسط فردی به نام دیمیتری دیویدف دانشجوی دانشکده روانشناسی دانشگاه مسکو تحت عنوان یک پروژه تحقیقاتی ایجاد و مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن به تدریج در آمریکا و اروپا نیز گسترش یافت تا جایی که در دهه 90 به عنوان یک سرگرمی محبوب در میان خانواده ها جا باز کرد. این بازی به شکل های مختلف در دنیا انجام می شود. 

 کوچینگ آموزشی

این بازی چون یک بازی گروهی و تعاملیست، برای برنده شدن نیاز مهارتهای مختلفی است باید بدانید چه کسی دروغ میگوید، چگونه صحبت کنیم که اطرافیان را متقاعد کنیم، چگونه احساسات را کنترل کرده تا به اهداف برسیم. برای همین 5 ساعت آموزش تخصصی با دکتر یحیی علوی؛ (مشاور و متخصص آموزش کسب و کار و مهارتهای فردی) در این تور در نظر گرفته شده که به سه دسته کلی تقسیم میشوند:

  • آموزش تکنیکهای حرفه ای زبان بدن و چهره شناسی
  • آموزش چگونگی گفتگو و مذاکره اثر بخش
  • آموزش مدیریت احساسات در حین گفتگو

شرایط اقامت

  • دو روز و یک شب در هتل لوکس 5 ستاره ستاره بوتیک هتل شمشک (محل برگزاری سریال شبهای مافیا)
  • یک وعده صبحانه ، دو وعده ناهار و یک وعده شام
  • همراه با سرویس رفت و برگشت از درب موسسه

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

به یاد داشته باشید این تنها یک بازی نیست !!!

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

02126408048

02126407570

تاریخ رفت ۶ و ۷ دی ماه

ساعت حرکت ۹ صبح

مقصد : شمشک، هتل چلچراغ