قدم اول ثبت نام

قبل از خرید یا استفاده از سایت حتما، ثبت نام و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

در ویدیوی زیر ما روش ثبت نام و خرید دوره از مدرسه کسب و کار آیا و نیز چگونگی استفاده از آن را به شما آموزش داده ایم. چنانچه در مراحل ثبت نام و استفاده از محصولات مشکل دارید ویدیوی زیر را تماشا کنید و مطابق آن اقدام کنید.


ویدیوی راهنمای ثبت نام و خرید

در صورتیکه دکمه فعال‌سازی یا دوره در موبایل شما نمایش داده نمی‌شود و یا اینکه نمایش داده می شو ولی با کلیک روی آن اتفاقی نمی افتد، ابتدا کش (cache) مرورگر خود را پاک کنید و صفحه را مجدد بارگزاری کرده و دوباره امتحان کنید. در صورت ادامه مشکل، با یک مرورگر یا سیستم دیگر نیز امتحان نمایید.

راهنمای خالی کردن کش مرورگر کروم (Chrome) نسخه موبایل

ابتدا روی آیکون سه نقطه گوشه بالای مرورگر کلیک می کنید تا منوی مرورگر باز شود. سپس روی گزینه تنظیمات یا (Setting) کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات برنامه شوید. شکل 1

 

 

 

 

در پنجره تنظیمات روی حریم خصوصی یا Privacy and security بزنید. تا تنظیمات مربوط به آن باز شود.شکل 3

 

در تنظیمات باز شده روی گزینه پاک کردن کردن داده های مرور یا clear browsing history بزنید، تا پنجره مربوط به آن باز شود. شکل زیر :

 

از تب باز شده دو گزینه کوکی و داده های سایت (Cookies history) و تصاویر و فایل های قرار گرفته (cached images and files) تیک آبی را فعال نگهدارید. و در انتها روی دکمه پاک کردن داده ها یا (Clear data) بزنید. شکل زیر :  

 

 

اکنون مجدد وارد حساب کاربری خود شده و صفحه خود را به مجدد بارگیری یا Refresh کنید.

 

j

در صورتیکه دکمه فعال‌سازی یا دوره نمایش داده نمی‌شود و یا اینکه نمایش داده می شو ولی با کلیک روی آن اتفاقی نمی افتد، ابتدا کش (cache) مرورگر خود را پاک کنید و صفحه را مجدد ریفرش نمایید و دوباره امتحان کنید. در صورت ادامه مشکل، با یک مرورگر یا سیستم دیگر نیز امتحان نمایید.

راهنمای خالی کردن کش مرورگر کروم (Chrome)

ابتدا روی آیکون سه نقطه گوشه بالای مرورگر کلیک می کنید تا منوی مرورگر باز شود. سپس روی گزینه تنظیمات یا (Setting) کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات برنامه شوید. شکل 1

از تنظیمات باز شده روی گزینه امنیت یا (Privacy and security ) کلیک کنید. شکل 2

از تنظیمات باز شده روی اولین تب Clear browsing data کلیک کنید تا یک پنجره پاپ آپ برای خالی کردن کش مرورگر باز شود.  شکل 3

در پنجره باز شده بالا، دو گزینه Cookies history و cached images and files فعال نگهداشته و روی دکمه پاک کردن کش (Clear data) کلیک کنید.

اکنون مجدد وارد صفحه حساب کاربری خود شده و فایل و دوره های فعال را مشاهده کنید.

اا

عموما این مشکلات به دلیل مسدود کردن تبلیغات توسط گوشی شما است. باید بررسی کنید خطوطی که در لیست سیاه مسدود کردید جز این شماره ها نباشد.

10000346 یا 90000145 یا 85000125475 یا 810004223 یا 10004223

احتمال قوی عدم ارسال پیامک ورود به سایت به دلیل اسپم کردن تبلیغات در گوشی شما است.

جهت دسترسی به فایل های صوتی یا ویدیویی محصولات آموزشی، ابتدا وارد پنل کاربری شوید سپس روی دکمه خاکستری "محصولات من" کلیک کنید تا صداها و ویدیوهای خریداری شده را ببینید.

گاها پیش می آید که برخی از دانشجویان در نمایش ویدیو و مشاهده دوره ها در روی گوشی موبایل با مشکل عدم نمایش ویدیو و پخش صوت مواجه می شوند.

جهت رفع مشکل مطابق روش زیر اقدام کنید :

یک نرم افزار پخش ویدیو روی گوشی خود نصب کنید.

چنانچه با نصب دو پلیر بالا هنوز هم در نمایش ویدیو به مشکل برخورد کردید می توانید مرورگر فایرفاکس نسخه موبایل را از لینک زیر روی گوشی خود نصب کنید و از این مرورگر استفاده کنید.

پیشنهاد می شود یکی از نرم افزار و برنامه های پخش ویدیویی یا کدک های ویدیویی زیر را دانلود و روی سیستم خود نصب کنید.

همچنین می توانید از مرورگر دیگر غیر از مرورگر پیش فرض استفاده کنید تا مشکل برطرف شود.

دانلود پلیر و کدک ویدیویی برای ویندوز

علت به خاطر کش مرورگرها است. مطابق راهنمای خالی کردن کش مرورگر یا موبایل عمل کنید.

یا اینکه مرورگر پیش فرض فعلی خود را عوض کرده و با مرورگری دیگری وارد سایت شده و استفاده کنید.

به ندرت پیش می آید، این مشکلات به خاطر سرویس دهنده های پیامکی است. ولی اگر اتفاق افتاد باید کمی منتظر باشید تا ارسال شود.

 

مشکل برطرف شده است. اما باز چنانچه هنوز مشکل دارید به روش زیر اقدام کنید.

به دلیل جلوگیری حملات هکری آی پی کشورهای مختلف مسدود شده اند. برای باز شدن و دسترسی باید ای پی خود را برای ما ارسال کنید تا دسترسی شما برای استفاده از دوره‌ها باز شود.

نحوه به دست آوردن آی پی :

  • در مرورگر وارد کنید : my ip

بعد از کلیک روی جستجو  ip  کشور و سرویس شما مشخص می شود. ( لطفا فیلتر شکن خاموش باشد )

  • آی پی خود را از بخش پشتیبانی چت سایت برای ما ارسال کنید یا با مشاوره فروش خود مطرح کنید تا برای بخش فنی ارسال کنند.

شکل زیر :

لطفا با مشاوران آموزشی موسسه آیا تماس بگیرید تا جهت استفاده از تخفیفات و پکیج های ویژه راهنمایی شوید.

شما فقط می توانید از DVD های آموزشی فقط روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید.

در حین ضبط زنده دوربین به علت تعویض باتری یا ایراد احتمالی تصویر را ضبط نمی‌کند و نمی توان کلاس را مجدد تکرار داد برای همین سیاه ضبط می شود. در برخی از دوره ها این مشکل کوچک است که به مرور با اتمام ویدیو هر دوره جدید با دوره های قبلی و ایراد دار به روز می شود. تاکید می شود این مشکل جزیی در هر ضبط زنده می باشد.

چنانچه در مشاهده محصولات یا نمایش ویدیو مشکل دارید از طریق دکمه روبرو مطرح کنید پاسخ داده شود.