دوره حضوری

[add_to_cart id=”91169″]

ویدئو آنلاین سمینار

[add_to_cart id=”85357″]

صوت دوره

[add_to_cart id=”85218″]

DVD تصویری

[add_to_cart id=”89292″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

درباره سمینار :

بورس در سال های اخیر یکی از برترین و پر بازده ترین بازارها برای سرمایه گذاری بوده است. بازار بورس در چند ماهه گذشته بازدهی بسیار بالایی داشته و ثبات بیشتری نسبت به بازار های دیگر مانند دلار و سکه داشته است. در میان فضاهایی که امکان سرمایه گذاری در آنها وجود دارد، بورس نشان داده که می تواند از بقیه قابل اطمینان تر و سود ده تر باشد. افراد بسیاری در کشور عزیزمان وجود دارند که در همین ماه های اخیر توانسته اند سود هنگفتی با سرمایه گذاری آگاهانه در بورس بدست اورده و سرمایه هنگفتی برای خود دست و پا کنند. افرادی که در بازار بورس ایران همیشه برنده هستند و درآمد هنگفتی نیز از آن دارند، عموما کسانی هستند که با دانش بالا و مهارتی که از سعی و خطا نمودن به دست آورده اند، در این زمینه فعالیت می کنند.
بورس محلی است که اگر سرمایه گذاری در آن با دانش و شناخت کافی انجام نشود، می تواند خسارات سنگینی را در پی داشته باشد، بنابراین برای اینکه بتوانیم حضور موفقیت آمیزی در بازارهای بورس داشته باشیم، می بایست ابتدا با ماهیت بورس آشنا شده و شناختی کامل از آن پیدا نمائیم. پس از اینکه آگاهی کاملی از بازار بورس ایران پیدا نمودیم باید با مزایای سرمایه گذاری در این بازار پر سود آشنا شویم. بورس دنیای جذابی است که با دیگر بازارهایی که برای سرمایه گذاری وجود دارد کاملا متفاوت است.
یکی از کلیدی ترین مواردی که فعالیت شما در بورس را از فعالیت دیگران متمایز می سازد، توانایی تحلیل نمودن بازار است. هر کس تحلیل قوی تری از اوضاع بازار بورس و اقتصاد درون و بیرون از کشور داشته باشد، می تواند سرمایه گذاری صحیح تری انجام داده و در نهایت سود بالاتری را تجربه نماید. آشنایی با تحلیل های تکنیکال و تحلیل های بنیادی به همه افرادی که قصد دارند وارد بازار بورس شوند به شدت توصیه می گردد.
مورد مهم بعدی در بورس، توانایی پیش بینی درست از اتفاقاتی است که در بازار خواهد افتاد. تجربه و مهارتی که افراد حرفه ای در بورس کسب نموده اند به همراه دانش بالایی که در این زمینه دارند، به آنها کمک می کند تا بتوانند اتفاقات آتی در بازار بورس را پیش بینی نموده و بر همان اساس نسبت به سرمایه گذاری مبادرت بورزند.
موسسه کسب و کار آیا به واسطه اهمیتی که این بازار برای سرمایه گذاری در وضعیت کنونی کشور دارد، بر این شد تا سمیناری یک روزه درباره آشنایی با سرمایه گذاری و پیش بینی در بورس برگزار نماید. این سمینار با استقبال فراوانی از سوی مخاطبان مواجه گردید و درخواست بالا برای شرکت در این سمینار مزید بر علت شد تا محصول غیر حضوری آن تهیه و در دسترس همگان قرار گیرد.

سر فصل های دوره :

[uncode_list icon=”fa fa-check”]

  • معرفی و آشنایی با بازار بورس ایران
  • آشنایی با انواع تحلیل ها در بورس
  • مقایسه بازدهی بورس و دیگر بازارها در اقتصاد ایران
  • نحوه ورود به بازار بورس ایران
  • نکات کلیدی برای سرمایه گذاری در بورس
  • پیش بینی شاخص کل و صنایع پیشرو در بازار سهام

[/uncode_list]

دکتر علی صادقین

[uncode_list icon=”fa fa-angle-left”]

  • مشاور اقتصادی، مطالعه بازار، تامین مالی
  • دکترای اقتصاد انرژی از دانشگاه علامه طباطبایی
  • کارشناسی ارشد اقتصاد/توسعه از دانشگاه تهران
  • کارشناسی اقتصاد بازرگانی از دانشگاه تبریز

[/uncode_list]

مخاطبین سمینار :

نظر شرکت کنندگان :

دیدگاه ها :

[my_didgah-tab]

دیدگاهتان را بنویسید