کارگاه 6 ساعته ویدئویی هوش هیجانی EQ

با دکتر یحیی علوی

قیمت : 1,800,000 تومان

کد تخفیف 100% : aya888

یادت نره موقع خرید کد تخفیف وارد کنی

هوش هیجانی EQ:
هوش هیجانی به معنی توانایی هر شخص در مدیریت احساسات، اضطراب و کنترل تنش‌ها در کنار امیدواری، خوش‌بینی و داشتن انگیزه در مسیر رسیدن به اهداف است.
هوش هیجانی در واقع یک مهارت اجتماعی است که به ما می‌آموزد تا در روابط خود بتوانیم احساسات و عواطف خود را مدیریت کنیم، با مردم همراه باشیم، بتوانیم دیگران را ترغیب و در نهایت توانایی‌های خود را برای رهبری و مدیریت ارتقا بخشیم.

 • مزیت کنترل احساسات در روابط اجتماعی:

  با شناخت صحیح از هیجانات و احساسات و دانستن این موضوع که در مواقع مختلف چه عکس‌العملی نشان دهیم، می‌توانیم از بسیاری از سوءتفاهم‌ها جلوگیری کرده و آتش بسیاری از اختلافات را در نطفه خاموش کنیم.
  همچنین می‌توانیم با ابراز احساسات به موقع یا درک درست از احساسات اطرافیان، در نقاط حساس زندگی، باعث استحکام رابطه شویم.
 • این کارگاه به ما می‌آموزد:

  در این دوره آموزشی ابتدا یاد می‌گیریم چگونه عزت نفس پایدار و قوی داشته باشیم. سپس با انواع استرس در زندگی روزمره و چگونگی مهار و کنترل آن برای داشتن زندگی بهتر آشنا خواهیم شد. و در انتها تحلیل تست بار-آن (bar-on) برای شناخت بهتر از هوش هیجانی خود و کمک به پیشرفت در این زمینه را به ما می‌دهد.

سر فصل های کارگاه هوش هیجانی EQ

عزت نفس و اعتماد به نفس

آشنایی با انواع استرس ها در زندگی روزمره

هشت روش جهت مدیریت و کنترل استرس

تحلیل تست بار-ان

کارگاه هوش هیجانی برای چه افرادی مفید است:

 • اگر فردی هستید که احساسات شما بیش از مغز شما در امور کاری و شغلی حاکم است و اصلا مهارت و توانایی کنترل احساسات خود را ندارید.
 • اگر فردی هستید که تصمیم‌های عجولانه و غیرمنطقی می‌گیرید و هیچ و نوع کنترلی در برخورد با مشکلات زندگی ندارید.
 • اگر فردی هستید که در شغل خود با افراد زیادی در ارتباط هستید و دوست دارید به یک فرد محبوب و دوست داشتنی با مهارت بالا در کنترل احساسات تبدیل شوید.
 • اگر فردی هستید که در رابطه‌های احساسی و عاشقانه دچار مشکل هستید و هیچ کنترل و روشی برای بیان احساسات خود ندارید.
 • به صورت کلی این دوره مناسب تمام افراد جامعه از کودک تا بزرگسال را شامل می‌شود که به دنبال رسیدن به موفقیت و تبدیل شدن به یک فرد ایده‌آل و دوست داشتنی در زندگی خود هستند، این دوره مناسب است.

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی، مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی، دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالات متحده آمریکا است.
ایشان یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است که بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از 50.000 دانش آموز برگزار نموده و به شرکت‌های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه کرده است.
تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارت‌های برجسته او think outside the box  می‌باشد.