دکتر یحیی علوی دوره DBA

صفر تا صد فروش در یک پکیج کامل

مجموعه دوره امپراتوری فروش

با دکتر یحیی علوی

لیست دوره‌ها

مدیریت و مهندسی فروش

از یک فروشنده به مدیر فروش همه فن حریف تبدیل شوید.

فروشندگی حرفه ای

روش های افزایش فروش موفق برای هر کسب و کار

خودفروشی و هوش خیابانی

اصول و تکنیک‌های برند سازی برای افزایش فروش

پکیج امپراتوری فروش ترکیبی از سه دوره حرفه ای فروش و بازاریابی می باشد که در قالب 70 ساعت آموزش کاربردی و تخصصی  به شما کمک می‌کند بتوانید از یک فروشنده معمولی به یک مهندس فروش تبدیل شده و میزان مهارت فروش خود را در سطح عالی ارتقا دهید.

مخاطبین دوره

درباره دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و دوره های کسب و کار ، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

ویدیوی معرفی امپراتوری فروش

سرفصل های مجموعه امپراتوری فروش

سر فصل های دوره خود فروشی

سر فصل های دوره فروشندگی حرفه ای

سر فصل های دوره مهندسی فروش

نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبل مدرسه کسب و کار آیا

دوره مدیریت و مهندسی فروش نه فقط در زندگی کاری بلکه در زندگی شخصی هم بسیار مفید و موثر بود و تاثیر زیادی برای بنده داشت. پرسنل موسسه آیا بسیار خوش برخورد هستند و هم دکتر علوی و هم سایر اساتید ، تک تک دانشجویان را آنالیز می کنند و مشکلاتی که وجود دارد را به آنها می گویند.

اشکان احمدیان دانشجوی مهندسی صنایع

قبلا اسم این دوره را نشنیده بودم و برام عجیب بود ولی بعد از اینکه شرکت کردم متوجه شدم چقدر می تواند در حیطه ی فعالیت کاری من ، مفید و موثر واقع شود. به نظرم هر فردی که تمایل داشته باشد که در امر فروش پیشرفت کند و بهتر دیگران را بشناسد، حضور در این دوره برایش مفید خواهد بود.

سحر فراهانی مشاور حقوقی

به نظر من این دوره بسیار کاربردی و عالی و بی نظیر است. این دوره می تواند در زندگی شخصی و همچنین میزان فروش ، فروشنده تاثیر گذار باشد. به نظرم سبک تدریس جناب دکتر علوی ، بسیار بی نظیر و شگفت انگیزه و اینکه یک کلاس کاملا کارگاهی و عملی است.

سید رضا حسینی تجارت و املاک

تصاویر دوره امپراتوری فروش

نظرات شرکت کنندگان امپراتوری فروش

مدرسه کسب و کار آیا مجری برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار، مدیریت و فروش، انجام و مدیریت پروژه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار و فروش برای سازمان ها می باشد. این مجموعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید معتبر دانشگاهی و کسب و کار شکل گرفته است.