دوره حضوری

[add_to_cart id=”75503″]

ویدئو آنلاین وبینار

[add_to_cart id=”88163″]

صوت وبینار

[add_to_cart id=”85218″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

وبینار تحلیل اقتصادی و راهکارهای استراتژی فروش در سال 99 :

مهم ترین درس کسب و کار این است که کسب و کار هیچ وقت حالت سکون ندارد و معمولا آینده با گذشته برابر نیست. اکثر ما در بازار اسفند متوجه شدیم که شاید در سال های اخیر، بازار خوبی را در بهمن و اسفند داشتیم اما امسال با آمدن یک پارامتر جدید، کل معادلات بازار تغییر کرد.
امروز در کشور چین بعد از آمدن کرونا و در حدود دو ماه و نیم الی سه ماه شاهد این امر هستیم که آرام آرام همه چیز در حال بازگشت به حالت اولیه خود می باشد. این نکته بسیار حائز اهمیت است که ما در شرایط بحرانی Over React نکنیم؛ یعنی عکس العمل ما بزرگ تر از عمل ما نباشد. اکثر ما باید یاد بگیریم که عکس العمل درست را از خود نشان دهیم.
بازار پسا کرونا بازاری است که چه شما بخواهید و چه نه نخواهید برای ایران اتفاق خواهد افتاد، همانطور که کرونا اتفاق افتاد.
سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا ما امروز می توانیم تصمیم های درست و خوبی بگیریم که بازار بهمن و اسفند ما را جبران کند؟
دوشنبه این هفته با وبینار تحلیل اقتصادی و استراتژی های فروش برای سال ٩٩ در خدمت شما خواهیم بود
سپاس از همراهی شما عزیزان

[uncode_list icon=”fa fa-check”]

  • تحلیل بازارهای اقتصادی در سال 99
  • استراتژی های سرمایه گذاری و روند کلی بازار
  • استراتژی های تاثیرگذار فروش برای سال 99
  • راهکارهای عملی برای فعالان اقتصادی
  • جمع بندی و پرسش و پاسخ …

[/uncode_list]

این وبینار در روز دوشنبه 26 اسفند 98 برگزار شده و اینک ویدئو ضبط شده آن در دسترس شما عزیزان قرار داده شده.

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

مخاطبین دوره :

نظر شرکت کنندگان :

دیدگاه ها :

[my_didgah-tab]

دیدگاهتان را بنویسید