دوره مدیریت و مهندسی فروش

مدرس : دکتر یحیی علوی

معرفی دوره مدیریت و مهندسی فروش

دوره مدیریت و مهندسی فروش دکتر یحیی علوی، حاصل 14سال آموزش و تربیت 300هزار فروشنده و مدیر فروش است. مدرسه آیا بزرگترین برگزارکننده دوره فروش در ایران است.

دوره مدیریت و مهندسی فروش برای فروشندگان لازم است. فروشندگان حرفه‌ای مدام باید به فکر ارتقای مهارت‌های فروش خود باشند تا از خیل عظیم فروشندگان با دانش و مهارت بالا که هر روز به بازار اضافه می‌شوند جا نمانند.

باید با فلسفه فروش آشنا شود، سپس مهارت‌های ارتباط و جذب مشتریان، روش‌های اعتماد سازی، نحوه شخصیت شناسی، اصول و فنون مذاکره موفق و استراتژی‌های فروش را در کنار مهارت‌های دیگر فروشندگی فرا بگیرد.

در یک تعریف ساده، مهندس فروش کسی است که اطلاعات کافی فنی و تکنیکی در مورد محصولات و خدمات دارد، در ضمن از مهارت‌های فروشندگی بالایی برخوردار است. هوش کافی برای تلفیق این دو و توان تحلیل نحوه عملکرد پس از موفقیت و شکست در فروش از ویژگی‌های اصلی یک مهندس فروش است.

چرا باید در دوره مهندسی فروش شرکت کنیم؟
 • اگر مدیر یک شرکت یا سرپرست فروش یک کسب و کار هستید، که قصد دارید یک دید وسیع‌تری نسبت به بازاری که در آن فعال هستید، داشته باشید.
 • اگر فروشنده به صورت حضوری یا مجازی هستید، که قصد دارید با ایجاد فروش بیشتر کسب و کار خود را گسترش دهید.
 • اگر فردی هستید که قصد وارد شدن به حوزه فروش را دارید و می‌خواهید با فراگیری دوره فروش، به صورت حرفه‌ای وارد بازار فروش شوید.

و به طور کلی با توجه به سرفصل‌های آموزشی دوره مدیریت و مهندسی فروش این دوره برای تمام کسب و کارهایی که نیاز به ارائه محصول و خدمات خود دارند لازم است.

با شرکت در دوره مدیریت و مهندسی فروش چه توانمندی‌هایی بدست می‌آوریم

در دوره مهندسی فروش با آموزش نحوه ایجاد و مدیریت تیم فروش، تفاوت شغل فروش و مهارت‌های فروشندگی و آشنایی با استعدادهای ذاتی و روش تقویت استعدادها یاد می‌گیریم چگونه یک تیم فروش حرفه‌ای داشته باشیم. سپس با روش‌های اعتماد سازی و روش‌های جلب اعتماد مشتری، آئین دوست‌یابی در فروش و استراتژی‌های رشد فروش آشنا می‌شویم.

در دوره مدیریت فروش با انواع مدل‌های فروش و مدیریت حساب مشتری، شخصیت شناسی NLP و روش‌های مذاکره با مشتری و استراتژی‌های فروش مستقیم آشنا می‌شویم.
هفت استراتژی مهم در مدیریت تیم فروش برای عملکرد و راندمان بالاتر یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره آموزشی مدیریت و مهندسی فروش است که در این دوره بیان می‌شود.

مخاطبان دوره مدیریت و مهندسی فروش

علاقه مندان حرفه فروش

کسانی که قصد دارند به یک فروشنده حرفه ای برای فروش هر محصول و خدمات تبدیل شوند.

فروشندگان

افرادی که می خواهند به روش صحیح با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند تا با جلب رضایت و اعتماد آنها فروش موفق و عالی داشته باشند.

مدیران و سرپرستان فروش

مدیرانی که قصد دارند دید وسیع تری نسبت به بازار و تیم فروش خود داشته باشند.

ثبت نام در دوره مدیریت و مهندسی فروش

به همراه مدرک رسمی مدرسه کسب و کار آیا

دوره حضوری مهندسی فروش

12 ساعت (3 جلسه حضوری)


5/990/000 تومان

دوره حضوری مدیریت فروش

12 ساعت (3 جلسه حضوری)


5/990/000 تومان

ویدئو دوره مدیریت و مهندسی فروش

28 ساعت ویدئو


3/470/000 تومان

صوت دوره مهندسی فروش

23 ساعت صوت


1/995/000 تومان

درباره دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان، مشاوران برتر و استاد مذاکره موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و دوره های کسب و کار ، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

سرفصل‌های دوره مهندسی فروش

سرفصل‌های دوره مدیریت فروش

مشاهده یک ساعت ویدئوی رایگان دوره مدیریت و مهندسی فروش

لطفا مشخصات کامل خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظر شرکت کنندگان دوره‌ مدیریت و مهندسی فروش

سوالات متداول دوره مدیریت و مهندسی فروش

دوره‌ی حضوری مدیریت و مهندسی فروش از چه تاریخی شروع می‌شود؟

لطفا برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره‌ آموزش حضوری مدیریت و مهندسی فروش به تقویم آموزشی مراجعه کنید یا شماره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

تفاوت دوره حضوری مدیریت و مهندسی فروش با ویدئویی و صوتی چیست؟

دوره‌های ویدئویی و صوتی، فایل‌های ضبط شده از دوره‌ی حضوری می‌باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارد. با خرید دوره‌های ویدئویی و صوتی، فایل آن در اختیار شما قرار می‌گیرد و همیشه در دسترس است.

بعد از خرید دوره‌ی ویدئویی و صوتی فایل‌ها از چه طریقی ارسال می‌شود؟

بعد از خرید دوره فایل‌ها به اکانت شما اضافه می‌شود. وارد پنل کاربری خود شده و به بخش محصولات خریداری شده بروید، از آنجا می‌توانید فایل دوره را به صورت استریم مشاهده کنید. (فایل‌ها همیشه در پروفایل شما وجود دارد و در صورت نیاز می‌توانید مجدد مشاهده کنید.)

دوره‌های حضوری مدرسه کسب و کار آیا کجا برگزار می‌شود؟

تمامی دوره‌های مدرسه کسب و کار آیا در تهران برگزار می‌شود و محل برگزاری هر دوره با شروع ثبت نام اعلام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره‌ 02126722940 تماس بگیرید.

وظایف مدیر فروش چیست؟

یک مدیر فروش باید بتواند مهارت‌های زیر را انجام دهد :

 • تحلیل و تحقیق در رابطه با رقبا
 • به عنوان مدیر فروش در نمایشگاه‌های تبلیغاتی برای معرفی و ارتباط سازی بتواند عمل کند.
 • روش‌های شناخت کامل و اصولی از محصول و خدمات فروش شرکت را داشته باشد.
 • برای تیم فروش استراتژی فروش طراحی کند.
 • بتواند بازار و مشتری جدید برای محصول و خدمات پیدا کند.
 • مهارت‌های عملی تیم فروش برای ارتباط موفق با مشتری را آموزش دهد.
 • مطالعه و گردآوری نیازهای مشتری
 • مهارت ارائه مشاوره به مشتری جهت انتخاب محصول و خدمات
 • مهارت تبدیل مشتریان لید به مشتری دائمی و ماندگار