دوره خود فروشی و هوش خیابانی

مدرس : دکتر یحیی علوی

برای توسعه برند شخصی خود حرفه ای شوید.

تعریف دوره خودفروشی و هوش خیابانی

خود فروشی یا به عبارت دیگر پرسونال برندینگ یا برندسازی شخصی، یکی از مهم‌ترین مواردی است که مدیران کسب و کارها باید به آن توجه خاصی داشته باشند. افرادی که با حوزه پرچالش فروش و بازاریابی در ارتباط هستند باید در پی افزایش مهارت‌های خود باشند تا بتوانند در این حوزه به موفقیت برسند.
یکی از مهم‌ترین مواردی که در فروش و بازاریابی تاثیر به سزایی دارد، بالا بردن تاثیر شخصی در فروش است. هر فروشنده باید بتواند به تنهایی سرسخت‌ترین افراد را متقاعد کند، بنابراین باید مهارت‌های خودفروشی را تمام و کمال فرا بگیرد.

برای رسیدن به این امر مهم، هر فرد فروشنده ابتدا باید با اصول 12 گانه فروش آشنا شده، سپس عاداتی که ما را از فروش دور می‌کند را یادبگیرد. در ادامه باید به عنوان یک فروشنده حرفه‌ای هوش خیابانی را آموخته و با تاثیر آن در تجارت آشنا شود تا در مرحله بعدی استراتژی هوش خیابانی را نیز یاد بگیرد.

چرا باید در دوره خودفروشی و هوش خیابانی شرکت کنیم؟
  • اگر جز آن دسته افرادی هستید که قصد دارند تا برند شخصی خود را داشته باشید، باید با برند سازی و علی الخصوص برند سازی شخصی آشنایی کافی داشته باشید.
  • اگر جز آن دسته از افرادی هستید که درآمد زایی‌شان در راستای جلب اعتماد دیگران است.
  • اگر مدیر روابط عمومی هستید، به دلیل ماهیت شغلی که دارید باید مدام با افراد متعدد در ارتباط باشید، از همین رو باید مهارت‌های ارتباطی خود را ارتقا داده تا در برخورد با هر سلیقه‌ای موفق باشید.

  به طور کلی همه افرادی که به دنبال شغل بهتری می‌گردند یا در کل به دنبال پیدا کردن شغل مورد نظر هستند، با بالا بردن مهارت‌های خود می‌توانند سریع‌تر در راستای رسیدن به هدف خود گام بردارند، زیرا هر چه مهارت‌های ما بیشتر باشد، موقعیت‌های شغلی موجود برا ما بیشتر شده و ما به هدف خود نزدیک‌تر می‌شویم.

با شرکت در دوره خودفروشی و هوش خیابانی چه توانمندی‌هایی بدست می‌آوریم

با شرکت در دوره خودفروشی و هوش خیابانی یاد می‌گیریم چگونه برند شخصی خود را بسازیم و آن را قوی‌تر کنیم، با لایف استایل فروشنده‌های حرفه‌ای آشنا می‌شویم، و یاد می‌گیریم چگونه به یک فروشنده کاریزماتیک تبدیل شویم.
اصول دوازده‌گانه فروشندگی حرفه‌ای یکی دیگر از سرفصل‌های دوره آموزشی خودفروشی و هوش خیابانی است، که در کنار بیست و پنج عادتی که ما را از فروش دور می‌کند باعث ایجاد فروش بیشتر و وفاداری مشتری به شما می‌شود.
هنر سوال پرسیدن و فن بیان در فروش یک اصل بسیار مهم است که می‌تواند باعث ایجاد صمیمیت بین فروشنده و مشتری شود. فروشنده می‌تواند با سوال، هر مشتری را مجبور به صحبت کردن می‌کند، یخ جلسه فروش را بشکند. فن بیان، زبان بدن و هنر سوال پرسیدن از سرفصل‌های مهم دوره خودفروشی و هوش خیابانی است.

مخاطبان دوره خودفروشی و هوش خیابانی

افراد علاقه مند به برند شخصی

افرادی که علاقه مند به شناخت برند سازی و علی الخصوص برند سازی شخصی برای حرفه خود هستند.

فروشندگان و مذاکره کنندگان

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که درآمد زایی‌شان در راستای جلب اعتماد دیگران است.

مدیران روابط عمومی

ارتقای مهارت فردی به دلیل ماهیت شغلی که مدام با افراد متعدد در ارتباط هستند.

ثبت نام در دوره خودفروشی و هوش خیابانی

به همراه مدرک رسمی مدرسه کسب و کار آیا

دوره خود فروشی

( فروش 5 )

12 ساعت حضوری


5/990/000 تومان

دوره هوش خیابانی فروشنده

( فروش 6 )

12 ساعت حضوری


5/990/000 تومان

ویدئو آنلاین دوره خودفروشی و هوش خیابانی

20 ساعت ویدئو


3/470/000 تومان

صوت دوره خودفروشی و هوش خیابانی

25 ساعت صوت


1/995/000 تومان

درباره دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان، مشاوران برتر و استاد مذاکره موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و دوره های کسب و کار ، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

ویدیوی معرفی دوره‌ خودفروشی و هوش خیابانی

سرفصل‌های مجموعه خودفروشی و هوش خیابانی

فرم درخواست مشاوره دوره خودفروشی و هوش خیابانی

لطفا مشخصات کامل خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

نظر شرکت کنندگان دوره‌ خودفروشی و هوش خیابانی

سوالات متداول دوره خودفروشی و هوش خیابانی

دوره هوش هیجانی و مدیریت احساسات به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این دوره به تمام کسانی که می‌خواهند روابط خود را با خانواده، همکاران، دوستان و مشتربان خود بهبود دهند توصیه می‌شود. نهایتا تمام افرادی که به دنبال پیشرفت و توسعه روابط خود هستند گذراندن دوره هوش هیجانی را توصیه می‌کنیم.

 

دوره‌ی حضوری هوش هیجانی و مدیریت احساسات از چه تاریخی شروع می‌شود؟

برای اطلاع از تاریخ برگزاری دوره‌ها به تقویم آموزشی مراجعه کنید یا شماره خود را در فرم بالا ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

در غیر این صورت می‌توانید با شماره 021-26407570 تماس بگیرید.

تفاوت دوره حضوری با ویدئویی و صوتی چیست؟

دوره‌های ویدئویی و صوتی، فایل‌های ضبط شده از دوره‌ی حضوری می‌باشد و هیچ تفاوتی با هم ندارد. با خرید دوره‌های ویدئویی و صوتی، فایل آن در اختیار شما قرار می‌گیرد و همیشه در دسترس است.

بعد از خرید دوره‌ی ویدئویی و صوتی فایل‌ها از چه طریقی ارسال می‌شود؟

بعد از خرید دوره فایل‌ها به اکانت شما اضافه می‌شود. وارد پنل کاربری خود شده و به بخش محصولات خریداری شده بروید، از آنجا می‌توانید فایل دوره را به صورت استریم مشاهده کنید. (فایل‌ها همیشه در پروفایل شما وجود دارد و در صورت نیاز می‌توانید مجدد مشاهده کنید.)

دوره‌های حضوری مدرسه کسب و کار آیا کجا برگزار می‌شود؟

تمامی دوره‌های مدرسه کسب و کار آیا در تهران برگزار می‌شود و محل برگزاری هر دوره با شروع ثبت نام اعلام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره‌ 02126407570 تماس بگیرید.

چگونه افزایش هوش هیجانی به درمان افسردگی و بهبود علائم افسردگی کمک می‌کند؟

هر چقدر افراد نسبت به احساسات خود آگاهی بیشتری پیدا کنند، با آسیب‌های کمتری مواجه می‌شوند. به نقل از org هوش هیجانی تاثیر 65 درصدی بر امید به زندگی دارد. با افزایش هوش هیجانی، عزت نفس نیز بالا می‌رود و افراد حس بهتری از خود خواهند داشت که کم کم در روند زندگی آن‌ها و دور شدن از افسردگی تاثیرگذار خواهد شد.

آیا شرکت در دوره هوش هیجانی و مدیریت احساسات روی افزایش اعتماد به نفس تاثیری دارد؟
 • افزایش اعتماد به نفس اولین خروجی دوره آموزشی هوش هیجانی است. با فراگیری تکنیک‌های هوش هیجانی می‌توانیم بر احساسات خود مسلط شده، نبوغ عاطفی خود را ارتقا دهیم، شناختی صحیح از نقاط قوت و ضعف خود پیدا کنیم، به عزت نفس پایدار برسیم، استرس‌هایی که ممکن است با آن‌ها مواجه شویم را شناسایی و راه‌های غلبه بر آن را پیدا کنیم.
  با این روند کم‌کم اعتماد به نفس تقویت شده و شخصیت ما در مسیر رشد و پیشرفت قرار می‌گیرد.