EQ

فرار از زندان (مهارت فردی 1)

سخت‌ترین زندانی که می توانی از آن فرار کنی ذهنت است.

حرکت در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف ، تنها در قبال فراگیری و افزایش مهارت های کنترل احساسات، تصمیم گیری و روش های غلبه بر ترس، اولویت بندی، ترک و اصلاح عادت های بد فردی می باشد.

اولین گام در جهت حرکت به سمت یک زندگی موفق، تعیین اهداف و برنامه ریزی برای رسیدن به آنهاست. در مرحله بعدی می بایست ذهن خود را اصلاح کرده، مثبت اندیشی را سر لوحه کارهای خود قرار دهیم و بر ترس های خودمان غلبه کنیم. سپس باید اولویت هایمان را مشخص کرده و در راستای حرکت به سمت خواسته هایمان قدم برداریم.

مخاطبان دوره مهارت فردی

افرادی دارای مشکلات عاطفی

با مهارت‌های افزایش هوش هیجانی می توانید مشکلات عاطفی . احساسی در زندگی خود را کنترل کنید.

فروشندگان و مذاکره کنندگان

اگر به دنبال حرفه ای بودن در فروش و مذاکره هستید این دوره تاثیر شگفت انگیزی در افزایش مهارت فروش شما خواهد داشت.

افراد دارای فشار اقتصادی

با بالا بردن عزت نفس و در نهایت اعتماد به نفس بتوانند بر مشکلات فائق آمده و در مسیر موفقیت گام بردارند.

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

نظر شرکت کنندگان دوره‌ مهارت فردی

من قبلا خیلی زود عصبانی می شدم و به هر چیزی سریع واکنش نشان می دادم اما از زمانی که در کلاس شرکت کردم احساس می کنم خیلی روی شخصیتم تاثیر داشته و باعث شده که قبل از هر واکنشی خوب فکر کنم. به نظر من این دوره محدودیت سنی ندارد، اما اگر خودم از سن پایین تر شرکت کرده بودم خیلی بهتر بود، چون هر چه سن بالاتر می رود مقاومت ما نسبت به تغییرات بیشتر می شود.

افسانه رئیسی خانه دار

هوش هیجانی کلمه ای نا آشنا برای عوام مردم است و اکثرا معنی این کلمه را نمی دانند. طبق آماری از سازمان جهانی سلامت، کشور ما یکی از عصبانی ترین مردم را دارد که اگر این عصبانیت کنترل نشود، عواقب بسیار بدی مثل قتل، خشونت، خیانت در زندگی زناشویی و طلاق را به همراه خواهد داشت. به نظر من دوره مهارت فردی برای نوجوانانی که در اوج خشونتشان هستند و توانایی کنترل شرایط را ندارند مناسب و تاثیر گذار است همان طور که در زندگی من و بقیه افرادی که در این کلاس بودیم تاثیر داشته است.

علی رضایان خلبان

من شخصا در زمینه کنترل احساسات در زندگی و حرفه ام دچار مشکل بودم و این تاثیری منفی بر آن ها گذاشته بود. با شرکت در این کلاس سعی کردم روند کاری و زندگی ام را بهتر کنم، که در این امر موفق هم بودم. به نظر من شرکت در دوره هوش هیجانی برای هر کسی در هر زمینه شغلی لازمه، هرچه افراد در سن پایین تر در این دوره شرکت کنند، تاثیر بهتری خواهند گرفت اما هیچ وقت برای شرکت دوره مهارت فردی دیر نیست.

علی رضایان کارشناس املاک

فرم ثبت نام و مشاوره

لطفا مشخصات کامل خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دوره هوش هیجانی

تماس بگیرید.