ویدئو آنلاین دوره

[add_to_cart id=”93359″]

صوت دوره

[add_to_cart id=”88864″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

اصول و تدوین برنامه بازاریابی :

برنامه بازاریابی یا مارکتینگ پلن ( marketing plan ) نقشه راهی است که شما را به سمت مسیر درست رسیدن به هدف هایتان سوق داده و در ادامه شما را در این مسیر همراهی می کند. برای رشد و تعالی هر کسب و کار به یک برنامه بازاریابی قوی و حساب شده، جهت سهولت در رسیدن به اهداف نیاز است.

برای تدوین یک برنامه بازاریابی صحیح، ابتدا باید مشتریان هدف خود را بشناسیم، سپس در مرحله بعد باید بیاموزم تا چطور مشتریانی که مد نظر داریم را به سمت خود جذب کنیم و در نهایت باید استراتژی های متعددی پیش بگیریم و مشتری های قدیمی را حفظ کنیم، تا باز هم از ما خرید کنند.

با دانستن این موضوعات، آشنایی با اصول و تدوین برنامه بازاریابی، بیش از پیش اهمیت پیدا می کند، زیرا وقتی می خواهی در مسیر درست حرکت کنی، ابتدا باید نقشه آن مسیر را داشته باشی و بدون آن قطعا از مسیر اصلی منحرف خواهی شد.

سر فصل های دوره :

[uncode_list icon=”fa fa-check”]

 • اصول و استراتژي هاي بازاریابی
 • تعریف استراتژی کلان سازمانی در قرن ۲۱
 • مدل علمی مدیریت کسب و کار
 • مدلهای نیاز سنجی مشتری
 • مدلهای موفق کارآفرینی
 • آنالیز مشتری و مصرف کننده
 • برنامه ریزی تبلیغات و رسانه
 • آنالیز بازار و استراتژی های ورود وتوسعه بازار
 • استراتژی های پیشبردی در فروش
 • آنالیز شبکه های پخش و توزیع
 • استراتژی های قیمت گزاری
 • آشنایی با فرایند خرید و نحوه تاثیر گذاری روی مشتری
 • آشنایی با بیش از 30 عدل استراتژی و فرآیند مهم کسب و کار
 • جایگاه شبکه های اجتماعی و بازار یابی اجتماعی در کسب و کارهای امروزی
 • تدوین کامل برنامه بازاریابی

[/uncode_list]

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

گالری دوره های برگزار شده :

مخاطبین دوره :

[uncode_list icon=”fa fa-check” el_class=”bordertop_list_li”]

 • مدیران میانی و سرپرستان فروش

  افرادی در به عنوان مدیر میانی یا سرپرست در امور مختلف فروش یا بازاریابی و ارتباطات اجتماعی فعالت دارند می‌توانند با شرکت در دوره مهارت های کلیدی تجارت  با افزایش توانایی خود و آموزش نیروهای فروش محصولات و خدمات خود را قویتر از رقبا به بازار هدف معرفی کرده و در پیشبرد برنامه های فروش موفق عمل کنند.

  مهندسان فروش :

  افرادی که در حوزه طراحی و اجرای برنامه های فروش بر اساس اصول مهندسی در بازار های صنعتی و تجاری فعالیت دارند و به عنوان یک مشاوره از صفر تا صد طراحی چرخه محصول تا ارتباط با مشتری فعالیت دارند می توانند در این دوره شرکت کنند.

  فروشندگان و بازاریابان

  یکی از نیازات مهم و اساسی هر فروشنده و مذاکره کننده حرفه ای است. زبان بدن تنها هنری است که اگر به آن مسلط باشید می‌توانید درصد فروش خود را تا چند برابر افزایش دهید. بسیاری از رفتار و برخوردهای ما در زبان بدن به راحتی قابل تشخیص است. به خصوص افرادی که با زبان بدن آشنا نیستید و با رفتارهای بدنی پیام های مختلفی از نگاه و احساس خود را نا خواسته به شما منتقل می‌کنند. با شناخت زبان بدن افراد می‌توانید در موقعیت مختلف بر اساس احساساتی که به گفته های شما و پریزنت فروش شما دارد از او امتیاز بگیرید.

  مذاکره کنندگان و سخنوران

  اگر شما هم جز آندسته از افرادی هستید که در مهارت سخنوری و مذاکره فعالیت دارید دوره زبان بدن به شما کمک می‌کند بتوانید با شناخت افراد برای تاثیر گذاری بالای سخنان خود در هر حوزه ای آنها را کنترل کرده و در کتار خود موفق عمل کنید.

  علاقه مندان حوزه فروش

  تمامی افرادی که علاقه دارند به حوزه فروش وارد شوند، قبل از وارد شدن به این حوزه می بایست مهارت های لازم برای این شغل را فرا بگیرند و با فراگیری پیش نیاز های مرتبط به این بخش وارد شوند تا بتوانند با تمام قوا وارد بازار شده و از همان ابتدا بهترین بازدهی را داشته باشند. با توجه به تعدد فروشندگان برتر در همه حوزه ها، برای رقابت با این دسته از افراد باید با دست پر وارد شد تا بتوان آن ها را پشت سر گذاشت. بنابراین یادگیری مهم ترین تکنیک های خود فروشی جز حیاتی ترین و اساسی ترین مهارت هایی است که هر فروشنده باید فرا گرفته و سپس وارد بازار شود.

[/uncode_list]

نظر شرکت کنندگان :

حسین امامی

مدیریت مجموعه مبین مدیکال

 این دوره در واقع کمک می کند به سازمان ها تا بتوانند پلن مارکتینگ و بازاریابی را به صورت کاملا مدرن و در کلاس جهانی تنظیم کنند و در واقع کمک می کند به اهداف فروش و سود دهی شرکت.
این دوره برای مدیران شرکت ها ، یا مدیران فروش یا مدیران مارکتینگ موثر است.
برای بنده که به شخصه خیلی موثر بوده و کاملا رضایت بخش بود.

مهدی پرهیزگار

مدیر عامل شرکت بهین طرح چکاد

بنده در حدود 20 سال در حوزه ی صنعت فعالیت میکنم ولی بعد از اینکه در این دوره شرکت کردم به این نتیجه رسیدم که هر کسی ، هر تجارتی را می خواهد رشد دهد ، مخصوصا افرادی که می خواهند کارآفرین باشند ، حتما در این دوره شرکت کنند. بیشتر مخاطبان این دوره کارآفرین ها هستند ولی کسانی که در قسمت های مدیریت های بازارگانی و یا کسانی که به دنبال پیدا کردن بازار جدید هستند ، قطعا برای آنها نیز مفید خواهد بود.

ایمان صلح چی

مدیر اجرایی آشپزخانه هولز

واقعا نگرشم نسبت به فروش تغییر کرد. شخصا از فروش حضوری واهمه داشتم ولی الان انگیزه ی زیادی دارم که خیلی بیشتر برای فروش حضوری قرار و وقت بذارم.
مدیران فروش اگر به مباحث دوره مسلط بشوند ، خیلی برایشان مفید است.

حمید رضا رودکی

مدیر فروش

کلیت دوره های آقای دکتر در کلیت زندگی من خیلی تاثیر داشته.
بخصوص این دوره ی اصول و تدوین بازاریابی که خیلی رو کار بنده تاثیر مثبت داشته است.
الان می توانم برنامه و بازاریابی فروشم را برنامه ریزی و به اجرا در بیاورم.
این دوره برای هر کسی که می خواهد در زندگی به یک هدفی برسد و رشد و پیشرفت کند بسیار عالی است.

دیدگاه ها :

[my_didgah-tab]