دوره بیزینس کوچینگ

( دوره جامع مدیرعاملی )

0

جلسه

0

ساعت غیر حضوری

?WHY COACHING چرا کوچینگ

کوچینگ یا مربی گری موفق روی سه مولفه مهم استوار هست

0

جلسه

کوچینگ چیست؟

?WHY COACHING

کوچینگ یا مربی گری موفق روی سه مولفه مهم استوار هست

0

ساعت غیر حضوری

راه کارهایی تخصصی

برای هر کسب و کار

پشتیبانی و حمایت

مدیر کسب و کار

دوره بیزینس کوچینگ در واقع دوره جامع پرورش مدیر عاملی است. تفاوت زیبایی بین کوچینگ و منتورینگ وجود دارد: کوچینگ بر روی زمان حال و برطرف کردن مشکلاتی تمرکز دارد که سازمان هم‌اکنون با آنها مواجه است، در حالی که منتورینگ آینده محور است و بر روی توسعه شغلی و گسترده‌تر کردن دیدگاه‌های فرد برای پیشرفت بیشتر سازمان تمرکز می‌کند.

در مقاله ای در هاروارد بیزنس در خصوص کوچینگ این مطلب بیان می شود:

«زمانی که شرکت ها بخواهند توسعه پیدا کنند، تمرکزشان بر روی توسعه مهارت‌ها و بهبود عملکرد کارکنان بیشتر می‌شود و بیشتر به آموزش‌های رسمی و غیررسمی در محل کار خود بها می‌دهند و قطعا استفاده از کوچینگ یکی از مهم ترین راه‌کار‌ها برای توسعه ظرفیت‌های فعلی سازمان می‌باشد.»

سرفصل های دوره کوچینگ ( دوره جامع مدیر عاملی )

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از بهترین مدارس کسب و کار ایالت متحده آمریکا دارد.
او سالانه بیش از 200 کارگاه آموزشی فروش و بازاریابی را با بیش از 50000 دانش آموز همراه با ارائه مشاوره توسعه کسب و کار برای شرکت های بزرگ ارائه کرده است. تمایز و تفاوت دکتر یحیی علوی در انجام دادن و رسیدن به همه چیز با دیدگاه « بدون حد و مرز فکر کن» است.

تاثیر دوره کوچینگ در کسب و کار و زندگی افراد

اگر فرد بتواند در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود کارآیی و عملکرد بهتری داشته باشد. گوش دادن، سوال‌های قدرتمند پرسیدن، بازخورد گرفتن، توانایی حل چالش‌ها از جمله مهارت‌های مهمی است که در فرایند کوچینگ به افراد آموزش داده می‌شود.

توسعه فردی و سازمانی، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، خودآگاهی و خودباوری، خودشناسی و افزایش سطح درک و آگاهی از مهمترین دستاوردهای کوچینگ به شمار می‌روند که باعث می‌شود فرد پس از یادگیری آن به صورت خودکفا سیستم خود را بهبود و ارتقا دهد.

سازمان‌ها به رهبران و مدیرانی نیاز دارند که با تفکر تمایل به موفقیت بیشتر در زمان حال، کوچ‌هایی را برای خود در نظر بگیرند تا به عنوان یک استراتژی برای رسیدن به عملکرد بهتر، نتایج فردی و تیمی با راندمان بیشتر و تغییر فرهنگ سازمان خود از آن‌ها استفاده نمایند.

در فرایند این دوره به افراد کمک می‌شود تا پاسخ چالش‌ها و سوال‌های خود را خود را کشف نمایند و عملکرد مجموعه خود را بهبود دهند و سرانجام در پایان دوره یاد می‌گیرند که در شرایط گوناگون چه تصمیماتی را باید به درستی اتخاذ نمایند.

این دوره حاصل دانسته‌ها، مطالعات، آموزش‌ها و تجربیات 10 ساله دکتر یحیی علوی برای آموزش به بیشتر از 300،000 دانش‌پذیر حضوری و آنلاین در تهران، شهرستان و سراسر دنیاست که در طیف مدیرعامل، مشاور و مدیر فروش بوده‌اند و ارائه مشاوره‌های اختصاصی به بیشتر از 250 شرکت معتبر داخلی و بین المللی طراحی گردیده است.

ساختار دوره به گونه‌ای طراحی شده است که صرفاً ویژه مدیران عاملان یا افرادی در سازمان می‌باشد که قدرت تصمیم گیری و اجرای آن در تمام قسمت‌های سازمان اعم از فروش، مالی و … را برخوردار باشند.

ویدیوی معرفی دوره آموزش بیزینس کوچینگ

تصاویری از دوره کلاسهای کوچینگ

به همراه آموزش آنلاین MBA

به دلیل اینکه دوره جامع مدیر عاملی به عنوان یک دوره فشرده مدیریتی برای مدیران و افراد رده بالای سازمانی است، دانستن مهارتهای تخصصی فروش، بازاریابی و فردی حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل دوره 220 ساعته MBA که شامل 19 دوره تخصصی و کاربردی است بصورت ویدئو آنلاین قرار داده شده تا در صورتی‌که قبلا این مهارت‌ها را کسب ننموده اید، مشکلی برای فهم و اجرای بیزینس کوچینگ ( دوره جامع مدیر عاملی ) نداشته باشید.

تور آموزشی گروهی کلاسهای کوچینگ

نظرات شرکت کنندگان دوره بیزینس کوچینگ مدرسه کسب و کار آیا در یک نگاه

هدف من از شرکت در دوره کوچینگ مدرسه کسب و کار آیا، افزایش مهارت های مدیریتی بوده است. با توجه به نتیجه خوبی که با شرکت در این دوره در کسب و کار خود گرفتم به شدت این دوره را برای صاحبان کسب و کار، مدیران و افرادی که با چالش های مدیریتی در این شرایط اقتصادی مواجه هستند پیشنهاد می کنم.

حسین امامی مدیر عامل هلدینگ تجهیزت پزشکی مبین

به هر حال هر رهبری در هر کسب و کاری به عنوان سرپرست نیاز به یکسری مهارت های مدیریتی دارد که متاسفانه در کشور برای فراگیری این مهارت ها منابعی وجود ندارد. من به عنوان مدیر یک شرکت بزرگ که با چالش های بزرگ مدیریتی مواجه هستیم. از آنجاییکه برای من مفهوم کلمه کوچینگ چیست؟ خیلی سوال بود با تحقیق توانستم با شرکت در دوره بیزینس کوچینگ مدرسه کسب و کار آیا توانستیم دانش و مهارت های مدیریتی خود و پرسنل خود را بالا ببریم.

مجید شیخی میر عامل شرکت داروسازی

دوره بیزینس کوچینگ و لایف کوچینگ نه فقط در زندگی کاری بلکه در زندگی شخصی هم بسیار مفید و موثر بود و تاثیر زیادی برای بنده داشت. پرسنل موسسه آیا بسیار خوش برخورد هستند و هم دکتر علوی و هم سایر اساتید ، تک تک دانشجویان را آنالیز می کنند و مشکلاتی که وجود دارد را به آنها می گویند.

اشکان احمدیان مهندسی صنایع

خیلی دوره ی هیجان انگیزی بود. خیلی دید جالبی برای مدیریت کسب و کار و نیروی انسانی به شما می دهد. وقتی با مهارت های کسب شده در دوره کوچینگ می توانید بسیاری از مشکلات درون سازمانی و برون سازمانی خود را رفع کنید این دوره ارزش اختصاص زمان را دارد. اگر مدیری از من بپرسند کوچینگ یعنی چه می گویم برای درک بهتر پیشنهاد میکنم حتما در دوره بیزینس کوچینگ مدرسه کسب و کار آیا شرکت کنند.

روزبان کمالی مدیر فروش شرکت سهام سازان یکان

سوالات متداول در مورد دوره کوچینگ ( دوره جامع مدیر عاملی )

بله. در انتهای دوره کوچینگ مدرک رسمی و معتبر صادر می شود.

بله. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و شرایط شرکت در دوره به صورت اقساطی با مشاورین مدرسه کسب و کار آیا تماس بگیرید.

حداقل مدرک در این دوره وجود ندارد. افرادی که دارای سابقه مدیریتی سازمانی بین 3 تا 5 سال هستند می توانند بدون محدودیت در نوع مدرک تحصیلی در این دوره شرکت کنند. هزینه مدرک در این دوره جدا از هزینه کوچینگ از دانشجویان دریافت می شود.

بله، با توجه به اینکه مدرک معتبر ارایه شده قابلیت ترجمه دارد امکان  مهاجرت را برای شرکت کنندگان دوره فراهم می‌کند.