دوره حضوری

[add_to_cart id=”78459″]

ویدئو آنلاین دوره

[add_to_cart id=”88873″]

صوت دوره

[add_to_cart id=”90030″]

درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

مفاهیم و استراتژی های برندینگ :

در بازار پر تلاطم کنونی که برند های فراوانی نیز در آن مشغول فعالیت در کسب و کارهای مختلف هستند، رقابت برای کسب جایگاهی قابل قبول در این بازار، بسیار سخت شده است. در چنین فضایی مردم بیشتر به برندهایی اعتماد می کنند که شناخته شده تر و نامی تر باشند. در چنین موقعیتی اهمیت برند و برندینگ بیش از پیش مشخص می گردد. برندینگ فرآیندی است که فعالیت ها و مراحل متعددی را شامل می شود. مراحلی که هدف از آنها ایجاد یک تصویر مناسب از محصولات یا خدمات یک برند در دل و ذهن مخاطبان است.
به عبارت دیگر برندینگ در واقع مجموعه فعالیت هایی است که موجب ایجاد آگاهی درباره یک برند و همچنین تقویت جایگاه آن در نزد مشتریان می شود. برند تنها یک نام تجاری نیست و در واقع تصویری است که مشتریان با آوردن نام آن برند در ذهنشان تداعی می شود. به عقیده بسیاری برند دقیقا به معنی درک کلی مشتری از کسب و کار شماست که این موضوع اهمیت آن را دوچندان می کند. اگر مشتری از برند شما ذهنیت خوبی نداشته باشد، قطعا از شما خرید نمی کند و این یعنی برندینگ شما ضعیف بوده و به زودی با یک بحران خطرناک روبرو می شوید.
برای اینکه فرآیند برندینگ بصورت موفق انجام شود، صاحبین برند باید ابتدا مخاطبین واقعی خود را بشناسند و نیازهای آنها را شناسایی کنند تا بتوانند پیام هایی که می خواهند به آنها منتقل کنند را با دید بازتری طراحی و به نیازهای آنها پاسخ بدهند. هر سازمان که وارد بحث برندینگ می شود باید برای این فرآیند هدفی تعیین کند و در راستای رسیدن به آن هدف گام بردارد. مهم ترین هدف هر برند از انجام فرآیند برندینگ باید اعتماد سازی در میان مردم و مشتریان باشد. بازار امروزی پر از برند های متعدد است و برنده سازمانی است که بتواند اعتماد مردم را به سمت خود جلب کند.
برای پیاده سازی فرآیندی موفق برای برندینگ یکی از حیاتی ترین امور این است که صاحب برند باید درباره رقبای خود تحقیق نموده و دریابد برندهایی که موفق شده اند، چه مسیری را طی نموده اند تا به این موفقیت دست پیدا کنند و از آنها الگو برداری نماید. با این گونه بررسی ها فرآیند برندینگ شما هدفمندتر شده و در مسیری صحیح حرکت می کند.
مرحله مهم بعدی در فرآیند برندینگ، تعیین استراتژی برندینگ است. هر سازمان یا برندی که با برندینگ قصد دارد ایجاد آگاهی کند باید برای پیاده سازی این موضوع، استراتژی برندینگ تعیین نموده و طبق آن حرکت نماید. برندینگ پروسه ای مرحله به مرحله است که باید مو به مو اجرا شود تا به نتیجه منجر شود. دوره مفاهیم و استراتژی های برندینگ مدرسه کسب و کار آیا به همه عزیزانی که قصد دارند تا وارد این حوزه شوند موارد متعددی را می آموزد که تا کنون به صورت یک جا در هیچ دوره ای تدریس نشده است.
دانش پذیرانی که در این دوره شرکت می کنند ابندا با معنی و مفهوم برندنیگ آشنایی کامل پیدا می کنند. برندینگ تعاریف متعددی دارد که همگی صحیح نیستند و نباید برندینگ با یک سری فعالیت های سلیقه ای اشتباه گرفته شود. پس از آشنایی با تعریف درست برندینگ، شرکت کنندگان با مفاهیم کلیدی که برندینگ را تشکیل می دهد آشنا می شوند. در ادامه با مبحث مهم نام تجاری نیز آشنایی پیدا نموده و با ارزش آن در برندینگ آشنا خواهند شد. آنها همچنین می آموزند تا چگونه یک نام تجاری و شعار مناسب برای برند خود انتخاب کنند.
پس از اینکه دانش پذیران این مباحث مهم را فرا گرفتند، وارد بحث تعیین استراتژی برندینگ می شوند و می آموزند تا چگونه یک استراتژی برای برندینگ تعریف نموده و از آن مهم تر چگونه آنرا پیاده نمایند. پس از پایان این دوره تمام شرکت کنندگان به متخصصین برندینگ تبدیل شده و می توانند از آموخته های خود در دنیای واقعی و بازار رقابت استفاده نمایند.

سر فصل های دوره :

[uncode_list icon=”fa fa-check”]

 • آشنایی با برندینگ
 • تعریف برندینگ
 • موقعیت برندینگ
 • مفاهیم کلیدی برندینگ
 • بیان هویت نام های تجاری
 • اندازه گیری عملکرد و ارزش برند
 • استراتژی های ساختار و پرورش برند
 • پیاده سازی استراتژی های برندینگ
 • برندینگ شخصی و سازمانی
 • بررسی تکامل برندینگ در طول زمان

[/uncode_list]

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

گالری دوره های برگزار شده :

مخاطبین دوره :

[uncode_list icon=”fa fa-check” el_class=”bordertop_list_li”]

 • صاحبین کسب و کارها : این دوره یکی از حیاتی ترین دوره ها برای تمام صاحبین کسب و کارهاست. همان طور که پیش تر نیز توضیح داده شد، برندینگ یکی از مهم ترین فرآیندهایی است که هر کسب و کار باید با دقت فراوان انجام دهد تا بتواند در میان مردم که مشتریان آینده او هستند، آگاهی کافی ایجاد و خود را به بهترین شکل ممکن معرفی نماید. به دلیل اینکه بازار امروز جهان بازاری اشباع شده از برند های مختلف است، برندینگ اهمیت بسیار بالایی برای صاحبین کسب و کارها دارد. هر فردی که کسب و کاری را راه انداخته است باید نگاه ویژه ای به برندینگ داشته باشد زیرا اگر برند او جایگاه خودش را پیدا نکند، به هیچ عنوان نمی تواند در چنین بازاری دوام بیاورد.
 • افرادی که قصد دارند وارد حوزه کسب و کار بشوند : همه افرادی که می خواهند در آینده دور یا نزدیک کسب و کاری را راه اندازی کنند، باید درباره ارزش برند و اینکه یک برند خوب می تواند چه تاثیری در کسب و کاری که تاسیس نموده اند داشته باشد، اطلاعات کافی را کسب کند. این دسته از افراد باید بدانند برندینگ می تواند زندگی حرفه ای آنها را دگرگون و مجموعه آنها را به عرش برساند یا اینکه آن را نابود کند. چنین افرادی باید اطلاعات کاملی درباره برندینگ داشته باشند تا مرحله سعی و خطا را گذرانده و با اطلاعات بالا در این باره شروع به فعالیت کنند. داشتن دانش کافی درباره برندینگ می تواند موفقیت این افراد را تضمین کند.
 • افرادی که به برندینگ علاقمند هستند : این دوره بهترین دوره برای افرادی است که به برندینگ علاقمند هستند زیرا دوره مفاهیم و استراتژی های برندینگ مدرسه کسب و کار آیا، کامل ترین مباحث مربوط به برندینگ را پوشش می دهد. هر فردی که تمام آموزه های مرتبط با برندینگ این دوره را فرا بگیرد، قطعا به یک متخصص برندینگ بدل می گردد.

[/uncode_list]

نظر شرکت کنندگان :

افسانه رئیسی

خانه دار

 من قبلا خیلی زود عصبانی می شدم و به هر چیزی سریع واکنش نشان می دادم اما از زمانی که در کلاس شرکت کردم احساس می کنم خیلی روی شخصیتم تاثیر داشته و باعث شده که قبل از هر واکنشی خوب فکر کنم.
به نظر من این دوره محدودیت سنی ندارد، اما اگر خودم از سن پایین تر شرکت کرده بودم خیلی بهتر بود، چون هر چه سن بالاتر می رود مقاومت ما نسبت به تغییرات بیشتر می شود.

دیدگاه ها :

[my_didgah-tab]

دیدگاهتان را بنویسید