معرفی آژانس دیجیتال مارکتینگ آیادا

(این آژانس یکی از دپارتمانهای “مدرسه کسب و کار آیا” است که مجری تخصصی پروژه های دیجیتال مارکتینگ می باشد)

در عصر حاضر با رشد انفجاری بازار جهانی و تغییر روند کسب وکارها، فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر در کمین تمام کسب وکارها قرار دارد، از جهتی فرصتی ناب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و رشدی چشمگیر خواهند داشت و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند و اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد.
به این منظور مجموعهٔ آیادا را با بهره گیری از طراحان و کارشناسان زبده، خلاق و بنام در عرصه بازاریابی، تبلیغ و طراحی گردآورده ایم که با بهره گیری از جدیدترین متد روز دنیا و به صورتی کاملاً علمی و عملی برای بازار بزرگ و رو به رشد ایران شرایطی ایدئال فراهم شود تا بتوانند از رقیبان پیشی بگیرند و در حوزه خود بهترین شوند.
آیادا در سال های اخیر توانسته است به یکی از موفق ترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ تبدیل شود. هدف آیادا کمک به افزایش توسعه بازده تجارت سازمان ها است. از مهم ترین وظایف آژانس دیجیتال مارکتینگ آیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحقیق و بازار سنجی کسب وکار شما و رقبا
 • طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی مؤثر و هدفمند
 • ایده پردازی کمپی نهای تبلیغاتی آنلاین و آفلاین متناسب
 • افزایش فروش محصولات شرکت های تولیدی و خدماتی ب هصورت تضمین شده

آیادا با بهره گیری از دانش مجرب ترین و بنام ترین متخصصان و مشاوران بازاریابی کشور، برنامه های جامع و گسترده برای افزایش فروش و بهره وری شرکت ها تدوین و پیاده سازی می نماید. در ادامه، خدمات و ابزارهای آژانس بازاریابی دیجیتال آیا به طور مختصر توضیح داده می شود.

طراحی و پیاده سازی وب سایت
WEBSITE DESIGNING & DEVELOPING

در بازار امروز اهمیت استفاده از تکنولوژی بر کسی پوشیده نیست. داشتن یک سایت با طراحی مناسب و هدفمند که به نوعی ویترین کسب وکار شما و شعبه ای از شما باشد از موارد پایه ای و بسیار ضروری هر کسب وکار است. در عصر حاضر با استفاده از اینترنت و کنار رفتن محدودیت زمان و مکان، افراد زیادی از کسب وکارهای اینترنتی استفاده می کنند و این بستری عالی جهت جذب  مخاطبانی چندمیلیونی خواهد بود. ما در آیادا به کمک مجرب ترین برنامه نویسان و طراحان به شما کمک می کنیم تا به این هدف دست پیدا کنید.

خلاصه از فعالیت های انجام شده در این بخش به شرح زیر هست:

 • طراحی و پیاده سازی اختصاصی سایت و فروشگاه با در نظر گرفتن UI و UX استاندارد با وردپرس، (محبو بترین CMS دنیا) و یا در صورت نیاز پیاده سازی CMS اختصاصی
 • در بازار دیجیتال داشتن وب سایت عالی از واجبات و ملزومات هر کسب وکاری است و طراحی سایت باید متناسب با حوزه فعالیت هر کسب وکار باشد.
 • طراحی با در نظر گرفتن اصول ریسپانسیو، به منظور استفاده بهتر در موبایل و تبلت
 • طراحی استراتژی محتوا و اجرای آن در سایت به صورت کاملاً برنامه ریزی شده و هدفمند.
 • سئو داخلی و بر مبنای اصول گوگل جهت شناسایی بهتر توسط موتورهای جستجو و جذب مخاطب بیشتر به سایت
 • اتصال سایت به ابزارهایی مثل Google Analytics، Google Tag Manager و… جهت آنالیز و مانیتورینگ مستمر سایت و ارائه کلی و جزئی از آمارهای مربوطه.

ایمیل مارکتینگ
EMAIL MARKETING

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از روش های بازاریابی مستقیم است و یکی از بهترین و به صرفه ترین روش های تبلیغات در سطح دنیا می باشد. در این روش شرکت ها و مؤسسات مختلف قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با کم ترین هزینه به هزاران و حتی میلیون ها نفر در سراسر جهان معرفی نمایند.
همچنین با توجه به نوع خدمات و محصولات می توان قشر خاصی از کاربران را برای معرفی محصولات انتخاب نمود و این خود دلیلی بر هدفمند بودن این شیوه تبلیغاتی است.

برخی از مزایای ایمیل مارکتینگ نسبت به تبلیغات سنتی:

 • سرعت: ایمیل های تبلیغاتی سریع به دست مخاطب هدف موردنظر می رسند.
 • اطمینان: به دلیل قابلیت ها و ابزارهای کنترل آنلاین، در این گونه تبلیغات به راحتی می توان از رسیدن تبلیغ به دست مشتریان مطمئن بود.
 • کارایی بالا: در ایمیل مارکتینگ، به دلیل دارا بودن افکت های تصویری، احتمال آن که تبلیغ شما موردتوجه مخاطبین قرار بگیرد، معمولاً بیشتراز تبلیغات سنتی مانند پست مستقیم و یا تبلیغات عمومی است.
 • ارتباط دوطرفه: در این روش تبلیغاتی امکان ایجاد ارتباط دوسویه با مشتری وجود دارد.
 • هزینه کمتر: هزینه ارسال ایمیل به دلیل عدم استفاده از مواد فیزیکی مانند کاغذ و جوهر و دستگاههای حمل ونقل مانند پست، همیشه نسبت به سایر روش های تبلیغاتی کمتر است.

بانک اطلاعاتی ایمیلی آیادا دارای بیش از ۲۰۰،۰۰۰ ایمیل فعال کاربران ایرانی است. آژانس بازاریابی دیجیتال آیا به وسیله سرورهای قدرتمند خود می تواند روزانه بیش از ده ها هزار ایمیل به اینباکس کاربران ارسال نماید. همچنین ارسال ایمیل به بانک اطلاعاتی مشتریان امکان پذیر می باشد. پس از پایان فرایند ارسال ایمیل ها، مشتریان گزارش کاملی از ایمیل های ارسالی از طرف ما دریافت خواهند کرد. تعداد ایمیل های فرستاده شده، بازشده، کلیک شده، لینک های کلیک شده، موقعیت جغرافیایی کاربران، و… برخی از جزئیاتی است که پس از اتمام کار ارسال ایمیل به مشتریان ارائه می گردد.

سئو اختصاصی
SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

( این عبارت به تازگی به Search experience optimization تغییر یافته است)

امروزه بقای هر کسب وکاری به استراتژی بازاریابی آن تجارت وابستگی مستقیم دارد. به این مفهوم که چگونه و با چه ابزاری خود را بهینه کند و چه حجمی از بازار روبه رشد را در اختیار محصولات و خدمات خود قرار دهد. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از ابزارهایی است که تأثیر بسیار زیادی در این استراتژی دارد. این خواسته و هدف بسیاری از صاحبان کسب وکارها می باشد که در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار گیرند. درواقع نتایج سرچ موتورهای جستجو که در صفحه اول قرار دارند ۹۵ درصد ورودی ها را به خود جذب خواهند کرد که آمار بسیار بالا و قابل تأملی است. آیادا با توجه به نوع کسب وکار و رقبا تک تک صفحات را برای کلمات کلیدی موردنظر بهینه سازی می کند تا صفحه موردنظر در جستجوی گوگل در نتایج اول قرار گیرد.

ویدئو مارکتینگ
VIDEO MARKETING

روزبه روز بازار ویدئومارکتینگ رشد می کند و نرخ دیده شدن ویدئوها و تیزرهای تبلیغاتی بالاتر می رود. در این میان رقابت هم بیشتر و بیشتر شده و شرکت هایی در این عرصه موفق می شوند که به صورت کاملاً خلاقانه و جذاب برای مشتریان خود ویدئوهای ارزشمند تولید کرده و در معرض دید آن ها قرار دهند. در آیادا با استفاده از تجربیات متخصصان و مشاوران این حوزه و تیم اجرایی حرفه ای؛ خدماتی گسترده و ارزشمند برایتان فراهم کرده ایم.

خدمات مبتنی بر اینستاگرام
INSTAGRAM MARKETING

اینستاگرام محیط مناسب برای انتشار عکس و فیلم است و هم اکنون، ازجمله پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان و ایران است. امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام ن هتنها تقریباً در هر تلفن همراه هوشمندی نصب و در حال استفاده است، بلکه بسیاری از شرکت ها و کسب وکارها از آن به عنوان ابزاری برای تقویت بازاریابی و برندسازی خود بهره می گیرند. این شبکه اجتماعی به صاحبان مشاغل فرصت تبلیغ محصولات و سرویس هایشان را می دهد.
به وسیله اینستاگرام، با صرف هزینه های بسیار کمی نسبت به هزینه تبلیغات محیطی، می توانید بنر و عکس های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را در معرض دید میلیون ها نفر قرار دهید. خدمات مبتنی بر اینستاگرام را می توان به تبلیغ مستقیم در صفحات اینستاگرام و افزایش دنبال کننده تقسیم بندی کرد.

تبلیغ در صفحات اینستاگرام

یکی از بهترین ابزارهای اطلاع رسانی در محیط اینستاگرام، تبلیغ در صفحات اینستاگرام دارای دنبال کننده های بالا می باشد، این صفحات توسط آیادا بررسی گردیده و صفحاتی که دارای کیفیت مناسبی هستند جهت همکاری و سفارش انتخاب می شوند.
آژانس بازاریابی دیجیتال آیا طرف قرارداد با این صفحات بوده و به صورت کاملاً علمی و کارشناسی شده، تبلیغات در این صفحات را برنامه ریزی می کند. ما همه ویژگی ها و جزئیات یک کمپین اینستاگرام موفق را با بیشترین دقت و نظم، پیاده سازی و اجرا کرده و در پایان هر ماه گزارش کاملی از تمامی تبلیغ ها، برای کارفرما ارسال می کنیم.

افزایش دنبال کنندگان هدفمند

افزایش دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام، علاوه بر رونق بخشیدن به صفحه شما، موجب بالاتر رفتن اعتبار و جلوه صفحه شما در شبکه های اجتماعی خواهد شد. علاوه بر این، دنبال کنندگان هدفمند، واقعی و وفادار، حکم مشتریان بالقوه ای را دارند که همیشه حاضر به خرید محصولات شما هستند آژانس بازاریابی دیجیتال آیا با استفاده از متدهای اختصاصی، می تواند دنبال کنندگان واقعی را به صفحه شما اضافه نماید، همچنین این دنبال کنندگان قابل شخصی سازی نیز هستند. برای مثال، می توان دنبال کنندگان ساکن تهران مربوط به رقبای شما را به صفحه اختصاصی تان منتقل کرد. لازم به ذکر است که تعداد دنبال کنندگان قابل افزایش در هر ماه، با توجه به وضعیت صفحه، دارای محدودیت هایی نیز هست.

خدمات مبتنی بر تلگرام
TELEGRAM MARKETING

اپلیکیشن تلگرام نیز همانند اینستاگرام، از شبکه های اجتماعی محبوب در ایران می باشد. طبق آخرین آمار، تلگرام بیش از ۴۰ میلیون کاربر در ایران دارد و این زمینه بسیار مناسبی را برای تبلیغ در بستر تلگرام ایجاد می نماید. انواع تبلیغات و اطلاع رسانی های قابل اجرا در محیط تلگرام، در زیر برای شما توضیح داده خواهد شد.

تبلیغ در کانالهای تلگرام دارای تعداد عضو بالا

آیادا در حال همکاری طولانی مدت با اکثر کانال های مناسب جهت تبلیغات می باشد و شاید بتوان این لیست را کاملترین لیست کانال های تلگرام در ایران دانست. این کانال ها با توجه به نوع کسب وکار شما انتخاب می شوند.

افزودن عضو واقعی به کانال تلگرام

تلگرام امکاناتی مانند ایجاد گروه و کانال برای تعامل بین کاربران در اختیار اعضای خود قرار داده است. کانال تلگرام یکی از پرکاربردترین ابزارهای ارتباطی در تلگرام است که مورداستفاده اشخاص و شرکت ها نیز قرار می گیرد شما می توانید با استفاده از کانال تلگرام با مشتریان و طرفداران خود ارتباط برقرار کنید. افزایش اعضای کانال تلگرام به شما کمک می کند تا رسمیت کانال خود را افزایش دهید. آیادا می تواند ماهیانه هزاران عضو واقعی و هدفمند برای کانال های تلگرام مشتریان خود ارسال نماید که به وسیله تبلیغ در سایر کانال های تلگرام و دیگر نرم افزارهای نصب شده معمول در تلفن های همراه هوشمند انجام می گیرد.

تبلیغات کلیکی در گوگل
GOOGLE ADWORDS

با توجه به بازدید روزانه صدها میلیونی از سایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان از هرکجا که بخواهید و به صورت کاملاً هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند به علاوه این فرایند موجب بهبود رتبه سایت شما در گوگل نیز می گردد.

برخی از مزایای تبلیغ در گوگل:

 • ارائه مشاوره انتخاب کلیدواژه مناسب
 • تبلیغات هم زمان در محیط فارسی و انگلیسی
 • دسترسی مستقیم به کنترل پنل جهت مدیریت و تغییر گزارش دهی لحظه ای از طریق کنترل پنل
  تکنیک علمی و تخصصی با حداقل هزینه کلیک ممکن
 • امکان قرار دادن متون تبلیغاتی و آدرس های متعدد بدون نیاز به سفارش جدید
 • افزایش رتبه و اعتبار سایت نزد گوگل به دلیل استفاده از حساب بانکی معتبر

تبلیغات بنری
DISPLAY ADVERTISING

یکی از پرکاربردترین تبلیغات در حوزه وب، تبلیغات به صورت بنر بوده و اولین شکل تبلیغات در فضای اینترنت می باشد. در این شیوه تبلیغ، نام، لوگو، تولیدات و خدمات شرکت ها و اشخاص به روش های گوناگون به نمایش درمی آید و معمولاً به صورت کادرهایی با انداز ههای مختلف و در نقاط مختلف سایت های پربیننده قرار می گیرد و به صورت تصویر، انیمیشن و متن قابل اجرا می باشد. با بررسی دقیق سایت های مشابه و هدفمند هر کسب وکار آزمون وخطای این نوع تبلیغات را به حداقل می رسانیم و اثربخشی این تبلیغات را به حداکثر.

رپرتاژ آگهی
REPORTAGE ADVERTISEMENT

رپرتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می شود که در قالب یک گزارش خبری ارائه می گردد و مخاطبان رسانه ای تصور می کنند که یک گزارش بی طرفه به آن ها ارائه می شود، درحالی که آنچه آن ها می بینند، می شنوند و می خوانند، درواقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه های ذهنی یک محصول یا خدمت در آن ها است. میلیون ها نفر به صورت روزانه و ۲۴ ساعته از طریق اینترنت به سایت های خبری و اطلاع رسانی دسترسی دارند و بدون محدودیت زمانی و مکانی، هرروز در جریان اخبار و رویدادها قرار می گیرند. درنتیجه، انعکاس تبلیغات و بنرها و رپورتاژ آگهی شرکت ها معرفی محصولات و فعالیت های مؤسسات اقتصادی و بازرگانی، در سایت های خبری و در فضای اینترنت، به صورت دائمی و ۲۴ ساعته و برای روزها و ماه های متوالی در دسترس مردم است و حتی اخبار و رپرتاژ خبری و تبلیغات شرکت ها، برخلاف روزنامه ها و رادیو و تلویزیون که برای یک ساعت یا روز خاص منتشر می شود، می تواند در ماه ها و سال های آینده نیز قابل دریافت باشد. آژانس بازاریابی دیجیتال آیا، با
توجه به حرفه کارفرمایان، مناسب تترین سایت ها را انتخاب کرده و با تولید محتوای مناسب، بیشترین بازدید و بازدهی را برای محصولات آن ها رقم خواهد زد. آیادا تجربه های چندین ساله در ساخت و ایجاد محتوای رپرتاژ را داراست و توانسته با تهیه رپورتاژهای مناسب برای برندهای مختلف، فروش آن ها را افزایش دهد. آیادا طرف قرارداد با اکثر سایت های خبری دارای رتبه زیر ۱۰۰ الکسا می باشد.

بازاریابی محتوا
CONTENT MARKETING

۸۱ درصد از تحقیقات خریداران قبل از مراجعه به فروشگاه ها بصورت آنلاین انجام می شود.
آمارها نشان می دهد مصرف کنندگان به طورمتوسط ۷۹ روز قبل از خرید شروع به تحقیقات می کنند و حالا می توان اهمیت بازاریابی محتوا را درک کرد.
بازاریابی محتوا که یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ است، فرایندی است برای ایجاد محتوای باکیفیت بالا و ارزشمند برای راهنمایی خریداران و مصرف کنندگان و معرفی برند خود و جذب مشتری.
محتوایی که باعث افزایش اعتبار و میزان اعتماد مشتریان به شما شود.

ارائه محتوای با کیفیت چه منافعی دارد؟

 • افزایش آگاهی از برند شما: هنگامی که خریداران و مصرف کنندگان در حال جستجوی اطلاعات هستند، ناخودآگاه برند شما نیز دیده می شود.
 • افزایش اولویت: اگر بتوانید محتوای با ارزشی در اختیار کاربران قرار دهید و نتیجه  جستجوکاربران، مطالب شما باشد در نتیجه در صنعت خود در این زمینه پیشتاز خواهید بود و در لیست جستجوی خریداران در اولویت های بالا قرار خواهید گرفت.
 • با کمترین هزینه بیشتر دیده می شوید: این یک استراتژی کوتاه مدت نیست بلکه همیشگی است و محتویات ارزشمند بعنوان یک کتابخانه و رفرنس همیشه در دسترس خریداران بوده و آنها را شگفت زده خواهد کرد.

خدمات مشاوره
consultation

بدیهی است انجام و پیشبرد هر کاری منوط به داشتن استراتژی مناسب و دقیقی است که تمامی خدمات مارکتینگ را سمت وسوی صحیح بخشیده و مدیریت کند. در این راستا آیادا با داشتن مشاورینی مجرب می تواند شما را در این امر کمک کند.

برخی از مشتریان آیادا

آیادا در تاریخچه و رزومه خود، افتخار و تجربه کار با شرکت ها و مؤسسات خصوصی و دولتی مختلفی را داشته است. در زیر تعدادی از مشتریان ما که به صورت بلندمدت و در قالب پروژه های طراحی و تبلیغاتی افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم را مشاهده می نمایید: