درباره مدرسه کسب و کار آیا AYA Business School

موسسه فرهنگی هنری آکام یاران اندیشمند دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای با نام تجاری مدرسه کسب و کار آیا، یک آموزشگاه مهارتهای فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها می باشد. که در این راستا با کنار هم قرار دادن اساتید معتبر دانشگاهی و اساتید مجرب کسب و کار سعی در کمک به بهبود روند رشد کسب و کارها دارد و بدین منظور مجری برگزاری دوره های آموزشی متفاوتی در زمینه ی ارتقا و رشد کسب و کار، مذاکره و فروشندگی حرفه ای، زبان بدن و چهره شناسی، مدیریت و مهندسی فروش، کارآفرینی و مدیریت رهبری، سخنوری و فن بیان، تدوین برنامه بازاریابی، هوش هیجانی و مدیریت احساسات و مدیریت و رشد کسب و کار(MBA) می باشد.

خدمات مدرسه کسب و کار آیا

موسسه فرهنگی هنری آکام یاران اندیشمند دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای با نام تجاری مدرسه کسب و کار آیا، یک آموزشگاه مهارتهای فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها می باشد.

در این راستا با کنار هم قرار دادن اساتید معتبر دانشگاهی و اساتید مجرب کسب و کار سعی در کمک به بهبود روند رشد کسب و کارها دارد و بدین منظور مجری برگزاری دوره های آموزشی متفاوتی در زمینه ی ارتقا و رشد کسب و کار، مذاکره و فروشندگی حرفه ای، زبان بدن و چهره شناسی، مدیریت و مهندسی فروش، کارآفرینی و مدیریت رهبری، سخنوری و فن بیان، تدوین برنامه بازاریابی، هوش هیجانی و مدیریت احساسات و مدیریت و رشد کسب و کار(MBA) می باشد.

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ

در مدرسه آیا موازی با ارائه آموزش و مشاوره های کاربردی رسالت دیگر مجموعه به روز و همگام نگه داشتن کسب و کارها با تکنولوژی روز دنیا یعنی دیجیتال مارکتینگ میباشد. امروزه اهمیت فضای مجازی برای کسب و کار ها فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر را ایجاد نموده است، از جهتی فرصتی ناب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و رشدی چشمگیر خواهند داشت و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند و اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد. در مجموعه آیا با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینک همه جانبه این آسودگی خیال برای کسب و کارها فراهم گردیده تا همواره خود را همگام با فرصت ها نمایند.

شعار مجموعه آیا Do you want to go further?  میباشد که قطعاً هدف هر کسب و کار همین است. تمایز و تفاوت دکتر یحیی علوی در انجام دادن و رسیدن به همه چیز با دیدگاه زیر است:

 

 

“Think Out side the box ”  "بدون حد ومرز فکر کن"

درباره دکتر یحیی علوی

 • دکتری بازاریابی – رفتار مصرف کننده
 •  فوق لیسانس بازاریابی MBA 
 • سخنران بزرگترین همایش اقتصادی جهان – مسکو-نوامبر2016
 • بزرگترین برگزارکننده دوره‌های تخصصی فروش و بازاریابی در یک دهه اخیر ( بیش از 300،000 دانش‌پذیر حضوری )
 • مترجم کتاب تاثیر هوش هیجانی در فروش و 50 روش مدیریت تیم فروش
 • مدیر فروش و بازاریابی شرکت دسینی
 • مدرس دانشگاه سینرجی مسکو
 • مدیر ارشد فروش !Interface Media -Yahoo
 •  مدرس دوره های MBA و DBA ماهان ، دانشگاه تهران ، امیرکبیر، شریف ، UMEF سوئیس، Maastricht هلندو MSU مالزی

اهداف و راهبردها و ماموریت مدرسه کسب و کار آیا

ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار در ایران ویژگی های خاص خود را دارد که با مطالعه در بازارهای ایران و بررسی شرایط و قوانین و همچنین فرهنگ و سنت مردم ایران فراهم می شود. از طرفی مدیریت و رشد و ارتقای کسب و کار براساس استانداردهای جهانی و تحولات در کسب و کارها امری ضروری است. بدین منظور نیاز ایجاد تفکر استراتژیک در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف « مدرسه کسب و کار آیا » کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با آموزش ها و مشاوره به سازمان ها و همچنین ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی می باشد.

نمونه هایی از مشتریان مدرسه کسب و کار آیا

 • مشاوره کسب و کار شرکت ایتوک فردا
 • برگزاری دوره های سخنوری ، چهره شناسی و زبان بدن برای پرسنل شرکت آریوژن فارمد
 • مشاوره ی کسب و کار شرکت کویین پکت
 • برگزاری چندین دوره فارما برای داروسازان
 • دوره های فروش و زبان بدن شرکت عماد آرا
 • مشاوره کسب و کار سازمانهای دسینی، زاگرس پوش، نفت سپاهان، پیشگامان کویر یزد، مینو ، گلرنگ ، سینره، ال جی، کوماسی و …..

تیم مدرسه کسب و کار آیا

تیم مدرسه کسب و کار آیا از مجموعه ای از افراد مجرب در زمینه های آکادمیک و اجرایی در صنایع و در کنار آنها، جوانانی خبره و ماهر که همگی دوره‌های مختلف مهارتی را نزد بهترین اساتید گذرانده و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر داشته اند تشکیل یافته است.

واحد مدیریت
مرحوم دکتر احسان میرزاده

مرحوم دکتر احسان میرزاده

رئیس هیات مدیره
الناز معینی

الناز معینی

مدیر عامل
دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی

بنیانگذار
دکتر افشین خانزادی

دکتر افشین خانزادی

عضو هیات مدیره
واحد آموزش و فروش
فرزین قشقایی

فرزین قشقایی

سرپرست آموزش

نگین چوبینه

سرپرست گروه کارشناسی و مشاور ارشد آموزشی

ریحانه سلمانی

مشاور آموزش
مهناز فتاحی

مهناز فتاحی

مشاور آموزش

زهرا ورسیده

مشاور آموزش
واحد دیجیتال مارکتینگ
بابک میثاقی

بابک میثاقی

مدیر مارکتینگ
علی دادگر

علی دادگر

سرپرست دیجیتال مارکتینگ

حسین خدمتگذار

سرپرست موشن دیزاین

سروناز عبدالهی

طراح گرافیک

محمد حسین خادم

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مهدی خدابخش

طراح وبسایت
واحد مالی - اداری

رایا مقدم

سرپرست مالی
روژان اسماعیل زاده

روژان اسماعیل زاده

کارشناس مالی
واحد تدارکات
حسین رمضانپور

حسین رمضانپور

مسئول تدارکات