بوت‌کمپ توانمند‌سازی مدیران

3 روز و 2 شب

29 الی 31 تیرماه

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی، مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی، دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالات متحده آمریکا است.
ایشان یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است که بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از 50000 دانش آموز برگزار نموده و به شرکت‌های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه کرده است.
تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارت‌های برجسته او think outside the box  می‌باشد.

فرم درخواست اطلاعات بوت کمپ مدیران

جهت پیش ثبت نام و دریافت اطلاعات کامل فرم زیر را تکمیل کنید.

  • جهت پیش ثبت نام و دریافت اطلاعات کامل فرم زیر را تکمیل کنید.

امکانات رفاهی

مانژ سوارکاری

مانژهای سرپوشیده ، سرباز و محیط گشت بسیار زیبا و وسیع و همچنین امکان آموزش سوارکاری و پرش از روی موانع، تحت نظر مربی کارآزموده

استخر و جکوزی

سوناهای خشک و بخار، حوضچه آب سرد، جکوزی و بوفه استخر در محیطی سرسبز و با دمای مناسب واقع شده که علاوه بر زیبایی با انتقال حس گرما، فضای خوشایندی را برای شما ایجاد می‌نماید.

زمین فوتبال

دارای 3 زمین چمن طبیعی فوتبال می باشد که همگی دارای استاندارد و کیفیت های لازم را جهت برپا کردن اردو و برگزاری مسابقات را دارا می باشد.

زمین تنیس

دارای 9 زمین تنیس شامل (زمین خاکی روباز، هاردکورت، میدل و مینی تنیس) همراه با 2 سالن رختکن بازیکنان و سکوهای متعدد تماشاچیان می باشد

سالن بدنسازی

دارای دو سالن مجهز بدنسازی با تهویه ی مناسب و محیطی مطبوع برای آماده سازی با بهترين دستگاه‌هاي تخصصي با تكنولوژي برتر

جاده تندرستی

دهکده ورزشی بخشی از فضای خود را برای این منظور اختصاص داده است. شما میتوانید از چشم انداز زیبا و آرامش وصف ناپذیر مسیر تندرستی این مجموعه لذت ببرید.